26.11.2008
Wspomnienia :(:(
Dlaczego ciebie juz nie ma??
dlaczego tak szybko odszedłeś??
dlaczego...???
Nie prosze byś wrócił, choć wiem że bez ciebie nie dam rady...
nie prosze byś kochał bo wiem że nigdy nie kochałeś..
prosze o jedno...
nie pozwól by wspomnienia tak bardzo bolały.. :(:(:(:(:(
Lubisz to?