Wspomnienia :(:( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

26.11.2008

Wspomnienia :(:(

Dlaczego ciebie juz nie ma??

dlaczego tak szybko odszedłeś??

dlaczego...???

Nie prosze byś wrócił, choć wiem że bez ciebie nie dam rady...

nie prosze byś kochał bo wiem że nigdy nie kochałeś..

prosze o jedno...

nie pozwól by wspomnienia tak bardzo bolały..    :(:(:(:(:(

Lubisz to?
konto usunięte
Nie żyj wspomnieniami bo nigdy nie zapomnisz:( Słowa zazwyczaj są puste...obojetnie kto mówi i tak zrani prędzej czy później ":( taka kolej zycia raz jestesmy szczesliwi a raz cierpimy za dwoch :(
14 Octubre 2009
konto usunięte
nie prosze byś kochał bo wiem że nigdy nie kochałeś... ( skąd ja to znam ) ;(
11 Octubre 2009
konto usunięte
prosze o jedno... nie pozwól by wspomnienia tak bardzo bolały.
27 Noviembre 2008