Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Zdeptane marzenia,
porzucone sny,
powiedziałeś,
nie chcesz już,
to nie ma sensu,
muszę się zastanowić,
za dużo nas dzieli,
daj mi spokój...
z dnia na dzień przestałeś kochać mnie...
Czekam wciąż,
może to zwykły żart,
kocham i tęsknię...
ja będę czekać przyjdź,
gdy tylko zechcesz przyjdź...

 

 

 

 

Noc wtedy była piękna, milion gwiazd na niebie.
Ty wtedy po raz pierwszy rzekłeś; kocham Ciebie.
Czy w to wierzyć?! Nie, nie mogę,
tym słowem skreśliłeś mi do szczęścia drogę.
Jednak coś we mnie drgnęło, coś się poruszyło,
coś jakby na nowo odżyło.
To coś to serce zranione,
które kiedyś było okłamane.
To serce, ono cierpieć umie
i inne jakże serca rozumie,
ono by chciało jak inne serca
przebyć tą drogę do serca kobierca.
Lecz jak to będzie to się okaże,
jeśli tamtą miłość z serca wymarzę!

 

 

 

 

Ciepłe były spojrzenia,
Gorąca była miłość.
Teraz Ciebie już nie ma,
I wszystko się zmienia.

 

 

 

 

Dlaczego mnie tak bardzo krzywdzisz?
Czy nie widzisz że dla mnie jesteś wszystkim.
Tak bardzo brakuje mi Twojej bliskości,
ciepła, miłego słowa. Wiele bym oddała
bym Ciebie takiego jak wcześniej miała.
Ranisz mnie swym zachowaniem
chcę byś zmienił je choć trochę dla mnie.
Odpychasz mnie od siebie a nawet nie masz pojęcia
jak to bardzo boli,
jestem o Ciebie zazdrosna i nie wiem czy już w innej nie zakochałeś się?!:(

 

 

 

 

Dlaczego chłopak odchodzi?
Dlaczego szybko zapomina?
Dlaczego jest tak na świecie,
że zawsze jest winna dziewczyna?

 

 

Lubisz to?
konto usunięte
Zdeptane marzenia, porzucone sny, powiedziałeś, nie chcesz już, to nie ma sensu,
30 Diciembre 2008
Afrykanerski Ek is lief vir jou (Ek het jou lief)
Albański Te dua (Te dashuroj, Ti je zemra ime)
Alzacki Ich hoan dich gear
Amharic (Etiopia) Ewedishalehu (do kobiety); Ewedihalehu (do mezczyzny); Afekrishalehou
Angielski I love You
Arabski Ooheboki (mężczyzna do kobiety); Ooheboka (kobieta do mezczyzny)
Armeński Yes kez si'rumem
Assamese (Assam-Indie) Moi tomak bhal pau
Ashanti (Ghana) Me dor wo
Baskijski Maite zaitut
Bassa (Afryka) Mengweswe
Batak (Sumatra-Indonezja) Holong rohangku di ho
Bemba (Afryka) Ndikufuna
Bengalski (Bengal, Bangladesz) Aami tomaake bhaalo baashi
Berberyjski Lakh tirikh
Boliwijski Qanta munani
Brazylijski Eu te amo (Querote)
Bułgarski Obiczam te
Burmese Chit pa de
Celtycki (Irlandia) Ta gra agam ort
Central Yup'ik (Alasca - Eskimosi) Assiramken, Hu guaiya hao
Chichewa (Malawia-Afryka) Ndimakukonda
Chiński-Mandaryński Wo ai ni
Czeski Miluji te
Duński Jeg elsker dig
Dusun (Borneo) Siuhang oku dia
Esperanto Mi amas vin
Estoński Mina armastan sind
Etiopski Afgreki'
Farsi-Perski (Afganistan, Pakistan) Tora dost daram
Filipiński Mahal ka ta (Iniibig kita)
Fiński Minä rakastan sinua
Francuski Je t'aime (Je vous aime)
Ganijski Me sumar bho
Grecki S'agapo
Grenlandzki Asavakit
Gruziński Me shen miqvarhar
Guarani (Paragwaj) Rohiyu (ro-hai'-hyu)
Hausa (Nigeria) Ina sonki
Hawajski Aloha wau ia 'oe
Hebrajski Anee ohev otakh (mężczyzna do kobiety), Anee ohevet otkha (kobieta do mężczyzny)
Hiszpański Te guiero
Holenderski Ik houd van jou (Ik hou van je)
Ibaloi (Filipiny) Pip-piyan tana
Ilocano (Filipiny) Ay ayating ka
Indiański (Apache) Sheth shen zhon
Indiański (Cherokee) Aya gvgeyu'i nihi
Indiański (Czejenowie) Ne mohotatse
Indiański (Hopi), Nu' umi unangwa'ta
Indiański (Mikmaq) Kesalul
Indiański (Mohawk) Konoronhkwa
Indiański (Navaho) Ayor anosh'ni
Indiański (Sioux) Techihhila
Indiański (Zuni) Tom ho' ichema
Indonezyjski Saya cinta padamu, Saya kasih saudari, Aku cinta padamu
Irański Mahn doostaht doh-rahm
Irlandzki Taim i' ngra leat
Islandzki Eg elska thig (wymawiane 'yeg l-ska thig')
Japoński Watashi wa anata o hontooni aishite imasu (A-i-shi-te ma-su)
Kambodźański Bon sro lanh oon
Kataloński (Barcelona) T'estimo
Kekchi (Majowie) Nactinra
Kikongo (Zair-Afryka) Mono ke' zola nge'
Koreański Saranghaeyo'
Korsykański Ti tengu cara (mężczyzna do kobiety), Ti tengu caru (kobieta do mężczyzny)
Kreolski (Haitii) Mi aime jou
Kurdyjski Ez te hezdikhem
Laotański (Laos, Tajlandia) Khoi hak jao
Libański Bahibak
Lingala (Kenia-Afryka) Nalingi yo
Litewski Asz milu tawia
Luxemburski Ech hun dech ga"r
Łaciński Te amo lub Vos amo
Łotewski Es tevi milu (Es milu tevi)
Macedoński Te ljubam, Te sakam
Malajski Saya cinta pada mu>
Maltański Jien inhobbok
Marokański Kanbhik (Kanhebek)
Marshalla Yokwe yuk
Migowy-Polski Ręce skrzyżowane na piersiach, pięści zaciśnięte dotykają przeciwległych ramion.
Migowy-Amerykański Zgięta ręka, pięść na wysokości głowy, kciuk oraz palce: 2 i 5 otwarte.
Mokilese (Mokil, Ponape) Ngoah mweoku kaua
Morse'a (Alfabet Morse'a) -.- --- ---- .- --/---. .. .
Ndebele Niyakutanda
Niderlandzki Ik hou van jou, Ik bemin jou, Ik heb je lief, Ik ben verliefd op jou, Ik houd erg veel van je, Ik vind je heel aardig, Ik zie je graag
Niemiecki Ich liebe Dich, Ich hab' dich lieb
Norweski Jeg elsker deg
Osetiański Aez dae warzyn
Pakistański Mujhe Tumse Muhabbat Hai
Perski (Iran) Tora dost daram
Polski Kocham Cię
Portugalski Eu amo te (wymawiane "Eu amu'-tii"), Amo te (Te amo)
Pulaar Mbe de yid ma (wymawiane "Mbe dejidma")
Punjabi Main tainu pyar karna, Mai taunu pyar karda, Mein nu terey na^l piyaar ay (wymawiane "meinu therei naal piya'rei")
Rosyjski Ja tiebja ljublju
Rumuński Te jubesc, Te ador (silniej)
Serbski Volim te
Samoański Ou te alofa outou, Ou te alofa ia te oe
Słowacki Lubim ta, Mam ta rad (mezczyzna do kobiety), Mam ta rada (kobieta do mezczyzny), Milujem ta
Słoweński Ljubim te
Somalijski Waan ku Jecelahay
Srilanka Mama oyata arderyi
Suahili Nakupenda wewe
Surinamski Mi lobbe ju
Szwajcarski I stand total uf di
Szwedzki Jag älskar dig (Jag iskar dig)
Tahitański Ua here au ia oe
Tamilski Naan unnai kadalikiren
Thaiski Khao raak thoe
Tunezyjski Ha eh bak
Turecki Ben sni sviyorum
Ukraiński Ja tebe kochaju, Kochaju te, Ja pokochaw tebe
Urdu (Pakistan, Indie) Main tumse muhabbat karta hoon, Mujhe tumse mohabbat hai
Vietnamese Toi yeu em
Węgierki Szeretlek
Włoski Ti amo
Wolof (Senegal, plemię Wolof) Da ma la nope, Da ma la nop
Zuluski Mena tanda wena, Ngiyakuthanda
Lubisz to?
30.12.2008

Wiersz...

Czy na jej twarzy pojawiła się łza,

Czy to tylko światło,

Ona nigdy nie płacze,

Zawsze niewzruszona,

Zawsze opanowana,

Taka już jest,

Nigdy nie wiesz co jej po głowie chodzi,

A teraz płacze,

Jak każdy,

Nie kryje się z uczuciami,

Pokazuje co ją boli,

Pokazuje jak się czuje,

Gdy cały świat się odwraca,

Ona zawsze zadowolona,

Nigdy się nie smuci,

Lecz tak jak reszta ma uczucia,

Mówisz jej,

Że głupia,

Że pusta,

Beznadziejna,

Ona nie odpowiada,

Cały czas się uśmiecha,

Lecz myśli swoje,

Zastanawia się,

A Czy to prawda,

Czy on kłamał,

Nigdy nie była  pewna,

Czego chce,

Teraz wie,

Że pragnie tylko Miłości,

Uczucia,

Osoby, która będzie ją kochała?




Lubisz to?
konto usunięte
zdarza sie także ze jest na odwrót ..:((
31 Diciembre 2008
konto usunięte
Dlaczego chłopak odchodzi? Dlaczego szybko zapomina? Dlaczego jest tak na świecie, że zawsze jest winna dziewczyna?
30 Diciembre 2008

 

Beyonce- Broken-Hearted Girl


Jesteś nikim, myślałam, że to nieprawda
Może jesteś taki, jaki myślałam, że jesteś
Ale nadal jesteś w moim sercu
Więc powiedz mi, jak to możliwe
Jesteś jedyną osobą, o której chciałabym zapomnieć
Jedyną, którą kochałam, a nie mogę przebaczyć
I nawet jeśli złamałeś mi serce
Jesteś jedyny
I nawet były momenty, że nienawidziłam cię
Nie mogę tego wymazać
Tego, że mnie raniłeś
Tego, że płakałam
I nawet teraz, gdy cię nie cierpię
Zmuszasz mnie, bym powiedziała
Że będę tam pod koniec dnia

Nie chcę żyć bez ciebie, kochanie
Nie chcę mieć złamanego serca
Nie chcę oddychać bez ciebie, skarbie
Nie chcę tego robić bez ciebie,
Bo wiem, że cię kocham
Tylko pozwól mi powiedzieć
Nie chcę kochać cię w żaden sposób
Ale też nie chcę mieć złamanego serca
Nie chcę grać dziewczyny o złamanym sercu
Nie, nie, nie
Nie jestem dziewczyną o złamanym sercu

Czuję, że muszę coś powiedzieć
Przedtem zawsze się bałam
Że mógłbyś nie wrócić do mnie
I nadal chcę to zrobić
Mówisz, że mnie szanujesz
Ale czasem czuję, że na mnie nie zasługujesz
I nadal jesteś jedyny w moim sercu
I tak, są chwile, że cię nienawidzę
Ale nie narzekam
Bo zawsze się bałam, że możesz odejść
Oh, teraz już cię nie nienawidzę
Jestem szczęśliwa, że mogę powiedzieć
Tak, będę tam pod koniec dnia

Nie chcę żyć bez ciebie, kochanie
Nie chcę mieć złamanego serca
Nie chcę oddychać bez ciebie, skarbie
Nie chcę tego robić,
Bo wiem, że cię kocham
Tylko pozwól mi powiedzieć
Nie chcę kochać cię w żaden sposób
Ale też nie chcę mieć złamanego serca
Nie chcę grać dziewczyny o złamanym sercu
Nie, nie, nie

Teraz jestem tam, gdzie nigdy nie byłam
Żyję w świecie, który kręci się wokół mnie i ciebie
Teraz się nie bój, moje złamane serce jest wolne
Mogę rozwinąć skrzydła i odlecieć z tobą daleko


src="file:///C:/Users/KAKA%7E1/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-10.jpg"

   

Lubisz to?
konto usunięte
Świetna piosenka... 'Nie chcę kochać cię w żaden sposób'
30 Diciembre 2008
konto usunięte
Nie chcę żyć bez ciebie, kochanie Nie chcę mieć złamanego serca Nie chcę oddychać bez ciebie, skarbie Nie chcę tego robić, Bo wiem, że cię kocham
30 Diciembre 2008
konto usunięte
Może byc xD Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
30 Diciembre 2008

1) Co mówi kat ustawiając skazańca pod szubienicą?
 - Głowa do góry!
2) Czym się rożni długopis od trumny?
- Wkładem.

3) Jaka jest różnica między elektrykiem a saperem?
- Obaj mylą się tylko raz, ale elektryk przed śmiercią jeszcze tańczy.

4) Kto powiedział: Ostrożności nigdy za wiele?
- Zięć, zamykając na kłódkę trumnę z teściową.

5) Małe, czarne puka w szybkę :
 - Dziecko w piekarniku.
6) Tatusiu, co to jest kanibalizm?
- Zaraz ci wytłumaczę tylko podłożę drewna pod wannę
7) Co mówi kanapka do pijaka?
- Zaraz wrócę...
8) Co jest długie na 18 cm i każda kobieta ma to chętnie w rękach?
- 100 złotych.

9) Wiecie co dostaje górnik po śmierci?
- 3 dni urlopu, a potem z powrotem pod ziemie....

Lubisz to?
konto usunięte
8) Co jest długie na 18 cm i każda kobieta ma to chętnie w rękach? - 100 złotych. :lol2:
30 Diciembre 2008
konto usunięte
fajnowe szczególnie z tą teściowa i trumną :DD
30 Diciembre 2008
konto usunięte
dobre...dobre :D:D:D przydało się...na humor :P
29 Diciembre 2008
29.12.2008

kawały sylwkowe xD

"Sylwester studencki"
3 stycznia 2006 r. w akademickiej stołówce rozmawia trzech studentów.
- Ja Sylwestra spędziłem na "Kanarach". Mówię wam, super laseczki,
kąpiel w morzu, drinki z parasolkami, cudo. - zagaja pierwszy
- A ja - przechwala się drugi - byłem w Alpach. Narty, dziewczyny
zarumienione od mrozu, grzane wino do łóżka, coś wspaniałego. A co ty robiłeś ?
- pytają trzeciego - A ja siedziałem razem z wami w pokoju, tylko nie paliłem tego ścierwa.

"Spózniony Sylwester"
Do baru wpada odrobinę podchmielony facet,
zamawia buteleczkę szampana i wrzeszczy na całe gardło:
- Szczęśliwego Nowego Roku!
- Zwariował pan? - ucisza go barman. - Teraz, w połowie lutego składa Pan wszystkim życzenia noworoczne?
- O rany! - mówi w zadumie facet. - A to się moja żona wścieknie.
Jeszcze nigdy nie wracałem tak pózno z przyjęcia sylwestrowego....

 

 

"Sylwester w piątek"
Dwie blondynki rozmawiają w kawiarni:
-Wiesz w tym roku Sylwester jest w piątek.
Druga na to:
-O kurde mam nadzieje, że nie trzynastego.

 

 

"Dowcip z brodą"

Blondynka pyta się drugiej blondynki
-Jak spędziłaś Sylwestra?
-Sam poszedł.

 

 

"Humor angielski"
W milenijnego Sylwestra reporter zaczepia gentlemana na ulicy Londynu:
- Jakie Pan ma plany na nowe tysiąclecie?
- Dość skromne, przez jego większość będę nieżywy.

Lubisz to?
konto usunięte
"Sylwester w piątek" Dwie blondynki rozmawiają w kawiarni: -Wiesz w tym roku Sylwester jest w piątek. Druga na to: -O kurde mam nadzieje, że nie trzynastego.
30 Diciembre 2008
konto usunięte
ja super sa te dowcipy :))
30 Diciembre 2008
konto usunięte
świetne :D:D:D uwielbiam dowcipy!! pozdro
29 Diciembre 2008
Nie umiem mysleć
nie umiem żyć
Gdy Ciebie nie ma
nie mam juz nic
Serce jak kamień
Serce jak lód
Nikt GO nie stopi
nikt Go nie zmieni
Nikt nie pocieszy
nikt nie zaspokoi głodu
Głodu Miłości
głodu szczęscia
Tylko jedna osoba lecz jej juz nie ma
nie ma jej i mnie tez nie bedzie
kocham GO i to nie ucieknie
Nie zapomne spojrzeń Twoich
Nie zapomne pocałunków
oraz chwil spędzonych z Tobą
brak mi tego bardzo nikt nie zastapi Cie


chce byc blisko Ciebie
che Cię czuc koło siebie
nie chce nic wiecej
tylko byc zawsze z TObą
kochają sie przezyjemy
kochaja sie nie umrzemy
bedziemy razem nie rozłaczni
bedziemy razem wszdzie chodzic
nie zabraknie nam MIŁOśCI
nie zabraknie nam szczescia
TY i JA to JEDNO
niegdy nie osobno
Zginiesz Ty, zgine JA
nie bedziemy SAm na Sam
Lubisz to?
konto usunięte
Nie umiem mysleć nie umiem żyć Gdy Ciebie nie ma
29 Diciembre 2008
konto usunięte
HOROSKOPOWY TEST Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!! Odpowiedzi na test są na końcu strony. 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?
29 Diciembre 2008
konto usunięte
...TY i JA to JEDNO...MIŁOŚĆZginiesz Ty, zgine JAnie bedziemy SAm na Sam
29 Diciembre 2008
Lubisz mnie?"

On powiedział "nie". <nie>

Myślisz ze jestem ładna? - zapytała.

Znowu powiedział "nie". <nie>

Zapytała wiec jeszcze raz:

" Jestem w twoim sercu?"

Powiedział "nie". <nie>

Na koniec się zapytała: "Jakbym

odeszła, to byś płakał za mną?"

Powiedział, ze "nie". <nie>

Smutne - pomyślała i odeszła.

Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie

lubię Cię, kocham Cię.<serce> Dla

mnie nie jesteś ładna, tylko

piękna.<laska> Nie jesteś w moim

sercu, jesteś moim sercem.

<serce>Nie płakałbym za Tobą, tylko

umarłbym z tęsknoty.;("
Lubisz to?
konto usunięte
fajne... ...:: Tylko umarłbym z tęsknoty ;(((( ::...
28 Diciembre 2009
konto usunięte
HOROSKOPOWY TEST Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!! Odpowiedzi na test są na końcu strony. 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?
29 Diciembre 2008
konto usunięte
Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty.;("
29 Diciembre 2008
29.12.2008

SaMaaaa ;/ :(

Siema mam na imie patryja i mam 18 lat :) mieszkam we

wrześni poszukuje chlopaka hehe wiek 19-21 nie strszy

i nie mlodszy :) piszcie tu a bede zagladac :) oczywiscie

w wiadomoscia prywatnych tez mozecie :) buzka :)

Lubisz to?
29.12.2008

Teścik...xD

HOROSKOPOWY TEST
Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!!
Odpowiedzi na test są na końcu strony.
1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.
2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?
3. Pierwsza litera twojego imienia?
4. Miesiąc urodzenia?

5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?
6. Imię osoby tej samej płci.
7. Ulubiony numer?
8. Wolisz jezioro czy morze?
9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).
Skończone ? zobacz poniżej:
Odpowiedzi
1. Kochasz tę osobę.
2. Jeżeli wybrałaś /eś:
Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości.
Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.
Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie.
Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz.
Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.
3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest:
A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.
L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.
S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze.
4. Jeśli urodziłaś /eś się w:
Styczeń ? Marzec
Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym.
Kwiecień - czerwiec
Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze.
Lipiec- wrzesień
Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze.
Październik ? grudzień
Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.
5. Jeśli wybrałaś /eś
Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.
Biały:Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufaćizrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego niezdawaćsprawy.
6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.
7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.
8. Jeśli wybrałaś /eś:
Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.
Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.
9.Tożyczenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5innychklanów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubówspełni sięprzed twoimi następnymi urodzinami
Lubisz to?
1 575 576 577 578 579 715