Czemu miłość tak boli? - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Zdeptane marzenia,
porzucone sny,
powiedziałeś,
nie chcesz już,
to nie ma sensu,
muszę się zastanowić,
za dużo nas dzieli,
daj mi spokój...
z dnia na dzień przestałeś kochać mnie...
Czekam wciąż,
może to zwykły żart,
kocham i tęsknię...
ja będę czekać przyjdź,
gdy tylko zechcesz przyjdź...

 

 

 

 

Noc wtedy była piękna, milion gwiazd na niebie.
Ty wtedy po raz pierwszy rzekłeś; kocham Ciebie.
Czy w to wierzyć?! Nie, nie mogę,
tym słowem skreśliłeś mi do szczęścia drogę.
Jednak coś we mnie drgnęło, coś się poruszyło,
coś jakby na nowo odżyło.
To coś to serce zranione,
które kiedyś było okłamane.
To serce, ono cierpieć umie
i inne jakże serca rozumie,
ono by chciało jak inne serca
przebyć tą drogę do serca kobierca.
Lecz jak to będzie to się okaże,
jeśli tamtą miłość z serca wymarzę!

 

 

 

 

Ciepłe były spojrzenia,
Gorąca była miłość.
Teraz Ciebie już nie ma,
I wszystko się zmienia.

 

 

 

 

Dlaczego mnie tak bardzo krzywdzisz?
Czy nie widzisz że dla mnie jesteś wszystkim.
Tak bardzo brakuje mi Twojej bliskości,
ciepła, miłego słowa. Wiele bym oddała
bym Ciebie takiego jak wcześniej miała.
Ranisz mnie swym zachowaniem
chcę byś zmienił je choć trochę dla mnie.
Odpychasz mnie od siebie a nawet nie masz pojęcia
jak to bardzo boli,
jestem o Ciebie zazdrosna i nie wiem czy już w innej nie zakochałeś się?!:(

 

 

 

 

Dlaczego chłopak odchodzi?
Dlaczego szybko zapomina?
Dlaczego jest tak na świecie,
że zawsze jest winna dziewczyna?

 

 

Lubisz to?
konto usunięte
Zdeptane marzenia, porzucone sny, powiedziałeś, nie chcesz już, to nie ma sensu,
30 Diciembre 2008