29.12.2008
To Się Nazywa MIŁOŚĆ...
Lubisz mnie?"
On powiedział "nie". <nie>
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała.
Znowu powiedział "nie". <nie>
Zapytała wiec jeszcze raz:
" Jestem w twoim sercu?"
Powiedział "nie". <nie>
Na koniec się zapytała: "Jakbym
odeszła, to byś płakał za mną?"
Powiedział, ze "nie". <nie>
Smutne - pomyślała i odeszła.
Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie
lubię Cię, kocham Cię.<serce> Dla
mnie nie jesteś ładna, tylko
piękna.<laska> Nie jesteś w moim
sercu, jesteś moim sercem.
<serce>Nie płakałbym za Tobą, tylko
umarłbym z tęsknoty.;("
On powiedział "nie". <nie>
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała.
Znowu powiedział "nie". <nie>
Zapytała wiec jeszcze raz:
" Jestem w twoim sercu?"
Powiedział "nie". <nie>
Na koniec się zapytała: "Jakbym
odeszła, to byś płakał za mną?"
Powiedział, ze "nie". <nie>
Smutne - pomyślała i odeszła.
Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie
lubię Cię, kocham Cię.<serce> Dla
mnie nie jesteś ładna, tylko
piękna.<laska> Nie jesteś w moim
sercu, jesteś moim sercem.
<serce>Nie płakałbym za Tobą, tylko
umarłbym z tęsknoty.;("
Lubisz to?