To Się Nazywa MIŁOŚĆ... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Lubisz mnie?"

On powiedział "nie". <nie>

Myślisz ze jestem ładna? - zapytała.

Znowu powiedział "nie". <nie>

Zapytała wiec jeszcze raz:

" Jestem w twoim sercu?"

Powiedział "nie". <nie>

Na koniec się zapytała: "Jakbym

odeszła, to byś płakał za mną?"

Powiedział, ze "nie". <nie>

Smutne - pomyślała i odeszła.

Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie

lubię Cię, kocham Cię.<serce> Dla

mnie nie jesteś ładna, tylko

piękna.<laska> Nie jesteś w moim

sercu, jesteś moim sercem.

<serce>Nie płakałbym za Tobą, tylko

umarłbym z tęsknoty.;("
Lubisz to?
konto usunięte
fajne... ...:: Tylko umarłbym z tęsknoty ;(((( ::...
28 Diciembre 2009
konto usunięte
HOROSKOPOWY TEST Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!! Odpowiedzi na test są na końcu strony. 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?
29 Diciembre 2008
konto usunięte
Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty.;("
29 Diciembre 2008