SaMaaaa ;/ :( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

29.12.2008

SaMaaaa ;/ :(

Siema mam na imie patryja i mam 18 lat :) mieszkam we

wrześni poszukuje chlopaka hehe wiek 19-21 nie strszy

i nie mlodszy :) piszcie tu a bede zagladac :) oczywiscie

w wiadomoscia prywatnych tez mozecie :) buzka :)

Lubisz to?