29.12.2008
SaMaaaa ;/ :(
Siema mam na imie patryja i mam 18 lat :) mieszkam we
wrześni poszukuje chlopaka hehe wiek 19-21 nie strszy
i nie mlodszy :) piszcie tu a bede zagladac :) oczywiscie
w wiadomoscia prywatnych tez mozecie :) buzka :)
Lubisz to?