Wiersz... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

30.12.2008

Wiersz...

Czy na jej twarzy pojawiła się łza,

Czy to tylko światło,

Ona nigdy nie płacze,

Zawsze niewzruszona,

Zawsze opanowana,

Taka już jest,

Nigdy nie wiesz co jej po głowie chodzi,

A teraz płacze,

Jak każdy,

Nie kryje się z uczuciami,

Pokazuje co ją boli,

Pokazuje jak się czuje,

Gdy cały świat się odwraca,

Ona zawsze zadowolona,

Nigdy się nie smuci,

Lecz tak jak reszta ma uczucia,

Mówisz jej,

Że głupia,

Że pusta,

Beznadziejna,

Ona nie odpowiada,

Cały czas się uśmiecha,

Lecz myśli swoje,

Zastanawia się,

A Czy to prawda,

Czy on kłamał,

Nigdy nie była  pewna,

Czego chce,

Teraz wie,

Że pragnie tylko Miłości,

Uczucia,

Osoby, która będzie ją kochała?




Lubisz to?
konto usunięte
zdarza sie także ze jest na odwrót ..:((
31 Diciembre 2008
konto usunięte
Dlaczego chłopak odchodzi? Dlaczego szybko zapomina? Dlaczego jest tak na świecie, że zawsze jest winna dziewczyna?
30 Diciembre 2008