Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

30.12.2008

aa tu tescik ;P

Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA xD Nie oszukiwać . !!!!!

Odpowiedzi na test znajdziesz na końcu strony. ^^


1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.

2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?

3. Pierwsza litera twojego imienia?

4. Miesiąc urodzenia?

5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?

6. Imię osoby tej samej płci.

7. Ulubiony numer?

8. Wolisz jezioro czy morze?

9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).

Skończone ? zobacz poniżej:



Odpowiedzi

1. Kochasz tę osobę.

2. Jeżeli wybrałaś /eś:

Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości.
Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.
Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie.
Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz.
Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.

3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest:

A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.

L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.

S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze.

4. Jeśli urodziłaś /eś się w:

Styczeń ? Marzec
Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym.

Kwiecień - czerwiec
Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze.

Lipiec- wrzesień
Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze.

Październik ? grudzień
Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.

5. Jeśli wybrałaś /eś

Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.

Biały: Będzieszmieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dlaciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy.

6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.

7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.

8. Jeśli wybrałaś /eś:

Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.

Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.

9.To życzeniespełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klanów w ciągujednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoiminastępnymi urodzinami.
Lubisz to?
:zakochany::zakochany:
7 Marzo 2009
30.12.2008

Mały tescik

HOROSKOPOWY TEST

Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!!

Odpowiedzi na test są na końcu strony.


1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.

2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?

3. Pierwsza litera twojego imienia?

4. Miesiąc urodzenia?

5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?

6. Imię osoby tej samej płci.

7. Ulubiony numer?

8. Wolisz jezioro czy morze?

9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).

Skończone ? zobacz poniżej:






















Odpowiedzi

1. Kochasz tę osobę.

2. Jeżeli wybrałaś /eś:

Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości.
Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.
Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie.
Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz.
Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.

3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest:

A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.

L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.

S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze.

4. Jeśli urodziłaś /eś się w:

Styczeń ? Marzec
Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym.

Kwiecień - czerwiec
Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze.

Lipiec- wrzesień
Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze.

Październik ? grudzień
Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.

5. Jeśli wybrałaś /eś

Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.

Biały: Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłbydla ciebiewszystko, ale ty możesz sobie z tego niezdawać sprawy.

6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.

7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.

8. Jeśli wybrałaś /eś:

Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.

Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.

9.Tożyczeniespełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innychklanów wciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami.

Lubisz to?
:zakochany::zakochany:
7 Marzo 2009
Witam mam na imie Hubert i z checia poznałbym blizej dziewczyne w wieku 15-17lat (nie młodsza ale moze byc starsza:P)  z Rzeszowa (ostatecznie z okolicxD). Jak ktos zainteresowany to pisac priv ale najpierw ostrzegam!!! Przeczytajcie cokolwiek o mnie zeby później nie było:P Pzdr dla wszystkich klanowiczów i całuski dla dziewczyn:*:*:* xD
Lubisz to?
:zakochany::zakochany:
7 Marzo 2009
HOROSKOPOWY TEST Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!! Odpowiedzi na test są na końcu strony. 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały:Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufaćizrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego niezdawaćsprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9.To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5innychklanów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubówspełni sięprzed twoimi następnymi urodzinami.
Lubisz to?
:zakochany::zakochany:
7 Marzo 2009
30.12.2008

... GRA ...



Twoje serce czernieje nieznajomy

Czytaj bo piszę to do Ciebie!!!

Każesz czekać, każesz mówić wprost

Nieznajomy, czy wiesz że tańczymy na cienkim

Kawałku lodu który w każdej chwili może pęknąć???

Głupcze czy Ty naprawdę nic nie rozumiesz???

Czy tylko ukrywasz się za maską pozorów

Ta gra mnie zabija?

Bezlitosny jesteś, każesz się domyślać

Tyle niepewności we mnie?

Ta gra mnie zabija?

 

Lubisz to?
konto usunięte
Każesz czekać, każesz mówić wprost ... Głupcze czy Ty naprawdę nic nie rozumiesz??? ...Ta gra mnie zabija? .
30 Diciembre 2008
30.12.2008

!!???

Szukam fajnej, roztropnej dziewczyny z Białegostoku, w razie czego zapraszam na Pw  ;*
Lubisz to?
30.12.2008

Teścik . :)

HOROSKOPOWY TEST

Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!!

Odpowiedzi na test są na końcu strony.


1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.

2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?

3. Pierwsza litera twojego imienia?

4. Miesiąc urodzenia?

5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?

6. Imię osoby tej samej płci.

7. Ulubiony numer?

8. Wolisz jezioro czy morze?

9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).

Skończone ? zobacz poniżej:






















Odpowiedzi

1. Kochasz tę osobę.

2. Jeżeli wybrałaś /eś:

Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości.
Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.
Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie.
Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz.
Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.

3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest:

A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.

L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.

S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze.

4. Jeśli urodziłaś /eś się w:

Styczeń ? Marzec
Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym.

Kwiecień - czerwiec
Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze.

Lipiec- wrzesień
Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze.

Październik ? grudzień
Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.

5. Jeśli wybrałaś /eś

Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.

Biały: Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłbydla ciebiewszystko, ale ty możesz sobie z tego niezdawać sprawy.

6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.

7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.

8. Jeśli wybrałaś /eś:

Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.

Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.

9.Tożyczeniespełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klanów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami.
Lubisz to?
30.12.2008

horoskop

HOROSKOPOWY TESTZapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!!Odpowiedzi na test są na końcu strony.1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?3. Pierwsza litera twojego imienia?4. Miesiąc urodzenia?5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?6. Imię osoby tej samej płci.7. Ulubiony numer?8. Wolisz jezioro czy morze?9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).Skończone ? zobacz poniżej:Odpowiedzi1. Kochasz tę osobę.2. Jeżeli wybrałaś /eś:Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości.Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie.Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz.Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest:A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze.4. Jeśli urodziłaś /eś się w:Styczeń ? MarzecRok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym.Kwiecień - czerwiecTwój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze.Lipiec- wrzesieńBędziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze.Październik ? grudzieńTwoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.5. Jeśli wybrałaś /eśCzarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.Biały:Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufaćizrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego niezdawaćsprawy.6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.8. Jeśli wybrałaś /eś:Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.9.To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klanów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami.
Lubisz to?
30.12.2008

Sens miłosci...

  Wspominajac moje dawne marzenia,

  zastanawiam sie nad sensem miłości.

  Kocham ....tak bardzo.

  Czy żałuję? Przecież nie potrafię.

  Miłość sama w sobie jest darem.

  Widzę ją w Twoich oczach,ustach i dłoniach.

  Miłość nie znosi stagnacji,

  ona musi się rozwijać.

  Czemu zamykasz sie na nią,

  czemu odrzucasz??

  BOLI...

  Moje marzenia legły w gruzach,

  ale miłość została, ja jej nie zabije..

    Przecież nie potrafie......

Lubisz to?
To Się Nazywa MIŁOŚĆ...
Lubisz mnie?"

On powiedział "nie". <nie>

Myślisz ze jestem ładna? - zapytała.

Znowu powiedział "nie". <nie>

Zapytała wiec jeszcze raz:

" Jestem w twoim sercu?"

Powiedział "nie". <nie>

Na koniec się zapytała: "Jakbym

odeszła, to byś płakał za mn

Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie

lubię Cię, kocham Cię.<serce> Dla

mnie nie jesteś ładna, tylko

piękna.<laska> Nie jesteś w moim

sercu, jesteś moim sercem.

<serce>Nie płakałbym za Tobą, tylko

umarłbym z tęsknoty;(
Lubisz to?
konto usunięte
Umarłbym z tęsknoty... Szkoda że takie wyznania z ust facetów nie istnieją
30 Diciembre 2008
1 574 575 576 577 578 715