29.12.2008
.......Miłość.......
Nie umiem mysleć
nie umiem żyć
Gdy Ciebie nie ma
nie mam juz nic
Serce jak kamień
Serce jak lód
Nikt GO nie stopi
nikt Go nie zmieni
Nikt nie pocieszy
nikt nie zaspokoi głodu
Głodu Miłości
głodu szczęscia
Tylko jedna osoba lecz jej juz nie ma
nie ma jej i mnie tez nie bedzie
kocham GO i to nie ucieknie
Nie zapomne spojrzeń Twoich
Nie zapomne pocałunków
oraz chwil spędzonych z Tobą
brak mi tego bardzo nikt nie zastapi Cie
chce byc blisko Ciebie
che Cię czuc koło siebie
nie chce nic wiecej
tylko byc zawsze z TObą
kochają sie przezyjemy
kochaja sie nie umrzemy
bedziemy razem nie rozłaczni
bedziemy razem wszdzie chodzic
nie zabraknie nam MIŁOśCI
nie zabraknie nam szczescia
TY i JA to JEDNO
niegdy nie osobno
Zginiesz Ty, zgine JA
nie bedziemy SAm na Sam
nie umiem żyć
Gdy Ciebie nie ma
nie mam juz nic
Serce jak kamień
Serce jak lód
Nikt GO nie stopi
nikt Go nie zmieni
Nikt nie pocieszy
nikt nie zaspokoi głodu
Głodu Miłości
głodu szczęscia
Tylko jedna osoba lecz jej juz nie ma
nie ma jej i mnie tez nie bedzie
kocham GO i to nie ucieknie
Nie zapomne spojrzeń Twoich
Nie zapomne pocałunków
oraz chwil spędzonych z Tobą
brak mi tego bardzo nikt nie zastapi Cie
chce byc blisko Ciebie
che Cię czuc koło siebie
nie chce nic wiecej
tylko byc zawsze z TObą
kochają sie przezyjemy
kochaja sie nie umrzemy
bedziemy razem nie rozłaczni
bedziemy razem wszdzie chodzic
nie zabraknie nam MIŁOśCI
nie zabraknie nam szczescia
TY i JA to JEDNO
niegdy nie osobno
Zginiesz Ty, zgine JA
nie bedziemy SAm na Sam
Lubisz to?