Beyonce - Broken Hearted Girl - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 

Beyonce- Broken-Hearted Girl


Jesteś nikim, myślałam, że to nieprawda
Może jesteś taki, jaki myślałam, że jesteś
Ale nadal jesteś w moim sercu
Więc powiedz mi, jak to możliwe
Jesteś jedyną osobą, o której chciałabym zapomnieć
Jedyną, którą kochałam, a nie mogę przebaczyć
I nawet jeśli złamałeś mi serce
Jesteś jedyny
I nawet były momenty, że nienawidziłam cię
Nie mogę tego wymazać
Tego, że mnie raniłeś
Tego, że płakałam
I nawet teraz, gdy cię nie cierpię
Zmuszasz mnie, bym powiedziała
Że będę tam pod koniec dnia

Nie chcę żyć bez ciebie, kochanie
Nie chcę mieć złamanego serca
Nie chcę oddychać bez ciebie, skarbie
Nie chcę tego robić bez ciebie,
Bo wiem, że cię kocham
Tylko pozwól mi powiedzieć
Nie chcę kochać cię w żaden sposób
Ale też nie chcę mieć złamanego serca
Nie chcę grać dziewczyny o złamanym sercu
Nie, nie, nie
Nie jestem dziewczyną o złamanym sercu

Czuję, że muszę coś powiedzieć
Przedtem zawsze się bałam
Że mógłbyś nie wrócić do mnie
I nadal chcę to zrobić
Mówisz, że mnie szanujesz
Ale czasem czuję, że na mnie nie zasługujesz
I nadal jesteś jedyny w moim sercu
I tak, są chwile, że cię nienawidzę
Ale nie narzekam
Bo zawsze się bałam, że możesz odejść
Oh, teraz już cię nie nienawidzę
Jestem szczęśliwa, że mogę powiedzieć
Tak, będę tam pod koniec dnia

Nie chcę żyć bez ciebie, kochanie
Nie chcę mieć złamanego serca
Nie chcę oddychać bez ciebie, skarbie
Nie chcę tego robić,
Bo wiem, że cię kocham
Tylko pozwól mi powiedzieć
Nie chcę kochać cię w żaden sposób
Ale też nie chcę mieć złamanego serca
Nie chcę grać dziewczyny o złamanym sercu
Nie, nie, nie

Teraz jestem tam, gdzie nigdy nie byłam
Żyję w świecie, który kręci się wokół mnie i ciebie
Teraz się nie bój, moje złamane serce jest wolne
Mogę rozwinąć skrzydła i odlecieć z tobą daleko


src="file:///C:/Users/KAKA%7E1/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-10.jpg"

   

Lubisz to?
konto usunięte
Świetna piosenka... 'Nie chcę kochać cię w żaden sposób'
30 Diciembre 2008
konto usunięte
Nie chcę żyć bez ciebie, kochanie Nie chcę mieć złamanego serca Nie chcę oddychać bez ciebie, skarbie Nie chcę tego robić, Bo wiem, że cię kocham
30 Diciembre 2008
konto usunięte
Może byc xD Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
30 Diciembre 2008