Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

29.12.2008

Miłość

Czym dla was jest miłośc przelotym uczuciem ???? czy spełnieniem swoich marzeń

Lubisz to?
konto usunięte
Miłość jest dla mnie spełnieniem marzen :)
29 Diciembre 2008
konto usunięte
Dla mnie jest niczym:// to tylko zwykłe g.wno. !
29 Diciembre 2008
konto usunięte
Miłość dla mnie to spełnienie marzeń... to coś wiecej niz uczucia... ech... to jest wszystko czego tak na prawde potrzebuje i chce..
29 Diciembre 2008
O kontakt proszę dziewczyny zainteresowane,
Obiecuję, że tylk na pisaniu nie poprzestane,
Lecz do tego potrzeba Waszych chęci,
Piszcie wiec tyle ile w wiadomości się zmieści ;)
Lubisz to?
29.12.2008

samotny :(((

witam
chce tutaj poznać dziewczyne z okolic Wrocławia Brzegu Oławy lub Strzelina
która by zechciała porozmawiać w miłej atmosferze z fajnym chłopakiem
Lubisz to?
"..Mały chłopiec spacerował plażą razem ze swoją matką. W pewnej chwili zapytał : Mamo, jak można zatrzymać miłość, kiedy w końcu uda się ją zdobyć ? Matka zastanowiła się przez chwilę, potem schyliła się i wzięła w obie garście piasek. Uniosła obie ręce do góry: zacisnęła mocno jedną dłoń - piasek uciekał jej między palcami i im bardziej zaciskała pięść , tym szybciej wysypywał się piasek. Druga dłoń była otwarta : został na niej cały piasek chłopiec popatrzył zdziwiony, potem zawołał Rozumiem !"
Lubisz to?
konto usunięte
jak można zatrzymać miłość, kiedy w końcu uda się ją zdobyć? ...druga dłoń była otwarta: został na niej cały piasek ...
29 Diciembre 2008
29.12.2008

..........

Po co było całować i kłamac.
Po co było zajmować mi czas.
Po to by serce mi złamać,
By pozostawić mi smutek i żal?
Całowałaś, pieściłaś, kłamałaś
By trucizne w me serce wlać
A jagłupi na ślepo wierzyłem
Teraz przyszło mi z siebie się śmiać

To co mineło nie wróci już.
Kiedyś mówiłaś KOCHAM CIĘ
Byłaśspragniona moich ust,
No cóż zmieniłaś swój gust.
Leczja Cie kocham jak dawniej
Choć nie raz z oczu płynie mi łza
Życze więc Tobie szczęścia, naprawde
I by Cię ktoś kochał
Tak jakJa:(:(:(:(:(:(:(:(:(



wiem ze brzydkie ale pomyslalem ze wrzuce to na bloga :) 
Lubisz to?
zaje . istee ! ;** < znaki yebaki >
14 Abril 2009
konto usunięte
Po co było całować i kłamac. Po co było zajmować mi czas. Po to by serce mi złamać, By pozostawić mi smutek i żal?
29 Diciembre 2008
konto usunięte
ale sliczne.. mi sie podoba... he... mozna powiedziec ze oddaje to co ja teraz przezywam...
29 Diciembre 2008
Ja jeszcze ciągle czekam na ciebie a ty nie przychodzisz a jeśli to jesteś przejazdem na dwa dni jak ten fizyk z Moskwy w niemodnym kapeluszu który uśmiechnął się od mnie i zniknął na zakręcie białych szyn nie próbowałam go zatrzymać wiedziałam przecież że to nie ty czekam czekam wytrwale tak lekko dotykają mnie dni moja tęsknota jest tęsknota planet zmarzłych tęskniących do słońca a ty jesteś słońcem które pozwala mi żyć jest znowu wieczór na dachach leży śnieg wąskie wieże kościołów nakłuwają niebo i dni tak lekko biegną nie wiadomo gdzie
Lubisz to?
konto usunięte
Ja jeszcze ciągle czekam na ciebiea ty nie przychodzisz...
29 Diciembre 2008
konto usunięte
dni tak lekko biegną niewiadomo gdzie
29 Diciembre 2008
konto usunięte
"...bywa ze w sercu łamie sie życie a usta ciągle się śmieją..."
29 Diciembre 2008
29.12.2008

TeŚcik

HOROSKOPOWY TEST
Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!!
Odpowiedzi na test są na końcu strony.
1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.
2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?
3. Pierwsza litera twojego imienia?
4. Miesiąc urodzenia?
5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?
6. Imię osoby tej samej płci.
7. Ulubiony numer?
8. Wolisz jezioro czy morze?
9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).
Skończone ? zobacz poniżej:
Odpowiedzi
1. Kochasz tę osobę.
2. Jeżeli wybrałaś /eś:
Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości.
Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.
Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie.
Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz.
Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.
3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest:
A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.
L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.
S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze.
4. Jeśli urodziłaś /eś się w:
Styczeń ? Marzec
Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym.
Kwiecień - czerwiec
Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze.
Lipiec- wrzesień
Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze.
Październik ? grudzień
Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.
5. Jeśli wybrałaś /eś
Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.
Biały: Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać izrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawaćsprawy.
6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.
7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.
8. Jeśli wybrałaś /eś:
Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.
Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.
9.To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innychklanów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni sięprzed twoimi następnymi urodzinami
Lubisz to?
29.12.2008

Szukam dziewczyny

Szukam drugiej połowki z  okolic Jarocina lub z Jarocina
Lubisz to?
29.12.2008

Zapomnij !!

Zapomnij, że kiedyś istniałam.Zapomnij, że z Tobą się śmiałam.Zapomnij, że Ciebie kochałam.Odeszłam, chodż odejść nie chciałam.Odeszłam, bo odejść musiałam!!!

Lubisz to?

kurde, jak każdy wstawia to i ja. ;d ale tak szczerze, wierzycie w to? ;p

 

HOROSKOPOWY TEST

Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!!

Odpowiedzi na test są na końcu strony.


1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.

2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?

3. Pierwsza litera twojego imienia?

4. Miesiąc urodzenia?

5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?

6. Imię osoby tej samej płci.

7. Ulubiony numer?

8. Wolisz jezioro czy morze?

9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).

Skończone ? zobacz poniżej:



Odpowiedzi

1. Kochasz tę osobę.

2. Jeżeli wybrałaś /eś:

Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości.
Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.
Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie.
Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz.
Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.

3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest:

A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.

L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.

S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze.

4. Jeśli urodziłaś /eś się w:

Styczeń ? Marzec
Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym.

Kwiecień - czerwiec
Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze.

Lipiec- wrzesień
Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu

Październik ? grudzień
Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.

5. Jeśli wybrałaś /eś

Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.

Biały:Będzieszmieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufaćizrobiłby dlaciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego niezdawaćsprawy.

6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.

7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.

8. Jeśli wybrałaś /eś:

Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.

Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.

9.To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5  innych klanów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubówspełni sięprzed twoimi następnymi urodzinami.

Lubisz to?
1 576 577 578 579 580 715