wierszyk - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

01.12.2008

wierszyk

Miłość to szansa na piękne życie
Bez miłości życie jest szare i puste
Miłość wszystko wybaczy
Rozwiąże każdy problem
Miłość to mój życiowy cel
Który najtrudniej osiągnąć.
Miłość ?
Chciałabym ją zatrzymać
Uchronić przed złem
Przed końcem

Z każdą chwilą, jest jej coraz mniej
Umiera ? zostaję sama
Wpatrzona w białą ścianę
Zadaję sobie pytanie
Dlaczego właśnie ja?
Zamykam oczy i zasypiam
Okryta osłoną nadziei
Na lepsze jutro.
Lubisz to?
konto usunięte
Bez miłości życie jest szare i puste
3 Diciembre 2008
konto usunięte
Miłość to szansa na piękne życie-jak trwa ona długo to tak a jak krótko too niee...:((((
3 Diciembre 2008