01.12.2008
^^szukam^^
Jak wszyscy szukaja to jaa tesh ;P
alenie szukam boy'a nienie ^^
szukam kogos normalnego do poklikania na gadulcu ;)
jesli jest ktos chetny to zapraszam na PRIV x]
milo bylo ;d
see you ;* ^^
Lubisz to?