Wierszyk;*;*;* - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

01.12.2008

Wierszyk;*;*;*

Miłość jest kluczem który otwiera bramy szczęścia
Miłość jest jak polny kwiat - często znajduje się ją w zupełnie nieoczekiwanym miejscu.
Miłość jest ulotna ... nie pozwól by się zmarnowała...
Miłość jest jak rozmowa telefoniczna. Długo czekasz na połączenie, po czym okazuje się,że to pomyłka.
Miłość to dwie samotności, które spotykają się i wzajem wspierają.
Miłość jest wielka lecz mija jak mgła, przyjaźń jest cicha lecz długo trwa...
Miłość jest piękna, piękniejsza od słońca, właśnie ta jedna, jedyna ? gorąca ...
Miłość jest piękna piękniejsza od słońca lecz tylko wtedy gdy wytrwa do końca!!
Miłość jest jak alergia. Prędzej czy później zawsze Cię dopadnie.
Miłość jest zmienna, nadzieja zdradliwa. Lecz nasza Przyjaźń, niech będzie prawdziwa.

Gdy odchodzę od Ciebie obrażona,; Idz za mną.
Gdy patrzę na Twoje usta,; Całuj mnie.
Gdy Cie popycham i biję,; Chwytaj mnie i nie puszczaj.
Gdy zaczynam do Ciebie przeklinać,; Całuj mnie i mów, że kochasz.
Gdy jestem cicha,; Pytasz, co się stało.
Gdy Cie ignoruję,; Poświęcasz mi swoją uwagę.
Gdy Cie odpycham,; Przyciągasz mnie do siebie.
Gdy mnie widzisz w najgorszym stanie,; Mówisz, że jestem piękna.
Gdy zaczynam płakać,; Przytulasz mnie i nie odzywasz się słowem.
Gdy widzisz jak idę,; Podkradasz się za mną i przytulasz.
Gdy się boję,; Ochraniasz mnie.
Gdy kładę głowę na Twoim ramieniu,; Nachylasz się i mnie całujesz.
Gdy kradnę Twoja ulubioną bluzę,; Pozwalasz mi ją zatrzymać i spać z nią w nocy.
Gdy Ci dokuczam,; Ty też mi dokuczasz, i robisz, że się śmieję.
Gdy nie odzywam się przez długi czas,; Zapewniasz mnie, że wszystko jest dobrze
Gdy patrzę na Ciebie z wątpliwością,; Uzasadniasz.
Gdy biorę Cie za rękę,; Łapiesz moją i bawisz się moimi palcami.
Gdy zdradzam Ci sekret,; Zatrzymujesz go dla siebie.
Gdy patrzę Ci w oczy,; Nie patrzysz w inną stronę, póki ja tego nie zrobię.
Gdy za Toba tęsknie,; Wiesz, że mnie to boli w środku.
Gdy mówię, że to koniec,; Ty wiesz, że dalej chcę, żebys był mój.
Gdy podbiegam do Ciebie z płaczem,; Pierwsza rzecz, którą mówisz to: "
Kogo mam skopać, Kochanie?".


Lubisz to?
konto usunięte
Miłość jest kluczem który otwiera bramy szczęścia
20 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Ludzie się zmieniają, lecz wspomnienia pozostają.!
7 Diciembre 2008