coś o przytulaniu..

Przytulanie tak.. !! :):)

Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny,utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych , jest więc po prostu cudownym lekiem.. :):)


Przytulanie jest zupełnie naturalne. Jest całkowicie organiczne, naturalnie słodkie, nie zawiera konserwantów, ani sztucznych składników i jestw100% odzywcze.Przytulanie jest właświcie doskonałe. Nie ma części które mogłyby się zużyć, ani bakterii,nie wymaga okresowych przeglądów,niewiele energii zużywa, nie tuczy, jest wolne od miesiecznych opłat, ubezpieczeń, nie narażone na kradzież, nie podlega o podatkowaniu, jest ekologiczne i ma się rozumieć w pełni odwzajemnione..


Do szaleństwa doprowadzasz moje zmysły
do szaleństwo zmuszasz ciało.. <3
Nie wiem,jak dla innych, ale dla mnie najbardziej romantyczną porą jest noc. Noc,kiedy w oknie widnieje wielki, jasny Księżyc, a białymi zasłonami bawi się lekki, chłodny wietrzyk. Podmuch kołysze spokojnymi płomieniami świec..

**