święta - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

19.12.2008

święta

 

Lubisz to?
"... Tylko kochając uczymy się kochać..."
19 Diciembre 2008
konto usunięte
Każdy kto kocha, poczeka.. gorzej gdy nie potrafi czekać..
19 Diciembre 2008
dziękuję i równiesz życzę wesołych świąt(*_*)
19 Diciembre 2008