dla samotnych serduszek - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Znowu samotnie rano się budzę. Znowu samotnie z problemami się trudzę. Znowu samotnie z żartów się śmieję. Znowu samotnie łzy gorzkie leję. Znowu samotnie na deszczu moknę. Znowu samotnie tego deszczu łykam kroplę. Znowu samotnie zasypiam wśród ciszy. Znowu samotnie... czy ktoś mnie usłyszy? Czy ktoś usłyszy mego serca wołanie? Czy ktoś odpowie? Czy nic się nie stanie? Tak wiele miłości ze mnie ucieka... Tak wiele miłości dla drugiego człowieka Więc gdzie jesteś mężczyzno moich snów? Przyjdź proszę... nie pozwól cierpieć znów... Już zwalnia swój rytm serce zrozpaczone.. Już sen krzepiący na powieki zaciąga zasłonę Znowu samotnie uczę się śnić... Śnić o tym, by kiedyś... przez kogoś... kochaną być..
Lubisz to?
konto usunięte
" Zanim zacznie się szukać, dobrze jest wiedzieć, czego się szuka"
23 Diciembre 2008
konto usunięte
To bardzo ładne... ten wiersz pasuje do mojej sytuacji...
22 Diciembre 2008
konto usunięte
Nie spóźniej się na to, na co chcesz zdążyć!
22 Diciembre 2008