♥♥♥ ...?... Miłość ...?.... ♥♥♥ - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

???

Kiedyś...

Niedługo lub dłuzej...

źycie da Ci tą osobę...

Która zostanie z Tobą do końca...

W chorobie~

W szczęściu~

I w zdrowiu~

Da Ci miłość która nie przeminie...

Zostanie...

Do końca...

I policzy gwiazdy na niebie...

I wszystko zrobi dla Ciebie...

???

Lubisz to?
konto usunięte
Nie żył ten, kto nie kochał i nie znal miłości. J. Gawinski
23 Diciembre 2008
Łatwiej zakochać się, nie kochając, niż odkochać, kiedy się kocha.
21 Diciembre 2008
konto usunięte
źycie da Ci tą osobę... Która zostanie z Tobą do końca... W chorobie ~ W szczęściu ~ I w zdrowiu ~ Da Ci miłość która nie przeminie...
21 Diciembre 2008