Kiedy Ciebie nie ma.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Kiedy nie ma Ciebie, smutno płynie czas..
Nie ma gwiazd na niebie, nawet Księżyc zgasł..
Wolniej krąży Ziemia, płaczą gałęzie drzew..
Kiedy Ciebie nie ma, smutek pada cieniem..
Na pola, na lasy.. a na mnie najbardziej..
Kiedy Ciebie nie ma, nie ma Twoich słów..
Tylko są marzenia, Kiedy ujrzę Cię znów.?



tak to już jest jak się tęskni..
P.S. wiem, że to bzdety, ale nudziło mi się..



Trudne chwile

W życiu różnie bywa,

Nie zawsze jest kolorowo i pięknie.

Uśmiech z twarzy się zmywa

Gdy tylko  coś w środku pęknie,

Gdy sił na nic nie mamy,

Gdy łzy po policzkach spływają

Wtedy jednym się pocieszamy

Że inni gorzej mają...

Nie ma sytuacji bez wyjścia

Na wszystko jest rozwiązanie

Doczekamy się Jego przyjścia

Wtedy On przy nas stanie

I wystarczy jego spojrzenie

Kłopoty uciekną same

Przychodzi wielkie pragnienie

Aby kochać i krzykąć KOCHAM CIĘ.!

Lubisz to?
konto usunięte
Nie żył ten, kto nie kochał i nie znal miłości. J. Gawinski
23 Diciembre 2008
konto usunięte
Kiedy Ciebie nie ma, nie ma Twoich słów..
22 Diciembre 2008
Łatwiej zakochać się, nie kochając, niż odkochać, kiedy się kocha.
21 Diciembre 2008