Kiedy Ciebie nie ma..
Kiedy nie ma Ciebie, smutno płynie czas..
Nie ma gwiazd na niebie, nawet Księżyc zgasł..
Wolniej krąży Ziemia, płaczą gałęzie drzew..
Kiedy Ciebie nie ma, smutek pada cieniem..
Na pola, na lasy.. a na mnie najbardziej..
Kiedy Ciebie nie ma, nie ma Twoich słów..
Tylko są marzenia, Kiedy ujrzę Cię znów.?
tak to już jest jak się tęskni..
P.S. wiem, że to bzdety, ale nudziło mi się..
Trudne chwile
W życiu różnie bywa,
Nie zawsze jest kolorowo i pięknie.
Uśmiech z twarzy się zmywa
Gdy tylko coś w środku pęknie,
Gdy sił na nic nie mamy,
Gdy łzy po policzkach spływają
Wtedy jednym się pocieszamy
Że inni gorzej mają...
Nie ma sytuacji bez wyjścia
Na wszystko jest rozwiązanie
Doczekamy się Jego przyjścia
Wtedy On przy nas stanie
I wystarczy jego spojrzenie
Kłopoty uciekną same
Przychodzi wielkie pragnienie
Aby kochać i krzykąć KOCHAM CIĘ.!