Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

10.01.2009

"Poczekam"

Poczekam jeszcze chwilę
Nim zajdzie słońce
I znów ujrzę Ciebie
Choć tylko we śnie

Poczekam jeszcze chwilę
Nim pojawi się księżyc
Srebrzysty na niebie
I Ty w moim śnie

Poczekam jeszcze chwilę
Choć to tylko sen
Ale Ty jesteś w nim
A ja tak bardzo widzieć Ciebie chcę

 

 

Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
Poczekam jeszcze chwilę Nim zajdzie słońce I znów ujrzę Ciebie Choć tylko we śnie
10 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
Hej Ty !! Durna istoto, ty mała wariatko
gdzie tak pedzisz nikt cie nie kocha, nie warto !

A ja wciaz wierze, ze moze jdnak Ty
pokochasz mnie, na zawsze tylko my

Lecz los pewnie da inna lekcje dla kretynki
By nigdy, nie marzyla i zalowala za swe uczynki

Świat jest okrutny, kazdy coraz dalej od siebie
kiedy odeszles juz nigdy nie bedzie mi jak w niebie

Moze kiedy poznam, smak samotnosci
kiedy bede miala juz dosc przykrosci

Moze odejde, a moze nie
moze daleko choc kochac chce

I nie wiem, dalej co poczac mam
juz nie wiem w jaka ruletke gram

Wszystko udaje, sklece jedno zdanie
na tym sie konczy moje pisanie

Kiedy juz sil brakuje mi
chwytam za pisadlo... to pomaga mi!
Lubisz to?
Moze kiedy poznam, smak samotnosci kiedy bede miala juz dosc przykrosci
10 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
Świat jest okrutny, kazdy coraz dalej od siebie kiedy odeszles juz nigdy nie bedzie mi jak w niebie ...
10 Enero 2009
10.01.2009

Milosc z klawiatury

Miłość z klawiatury:
Znali się już jakiś czas. Lubili swoje towarzystwo, ale nie układało się tak jak na romantycznych filmach. Ola szukała kogoś, kto będzie prawił jej komplementy, kupował kwiaty i nie będzie złościł się kiedy ona po raz piąty tego samego dnia zadzwoni do niego z pytaniem: "Czy tęsknisz za mną?". Krzysiek za to chciał dziewczynę z którą obejrzy mecz, która nie obrazi się kiedy on pójdzie wieczorem z kolegami powłóczyć się bez niej. Wydawało im się że nie są zbyt dobraną parą, ale byli razem bo właściwie nie męczyli się swoim towarzystwem. Było jednak coś, co ich łączyło. Komputery i internet. Uwielbiali surfować, oglądać, rozmawiać z innymi. I wtedy się zaczęło. Kiedy ona była chora postanowili umówić się na czacie. Rozmawiali kilka godzin, ale nie tylko ze sobą... Okazało się, że gdzieś tam są fajni ludzie, dziewczyny lubiące mecze i romantyczni chłopcy. Nieświadomie zaczęli szukać tej idealnej połówki przez internet. Ola poznała chłopaka który przedstawiał się jako "Zoom", a Krzysiek korespondował z "Mambą". Oczywiście nie powiedzieli sobie o tych potajemnych spotkaniach i nie myśleli, że coś z tego wyjdzie na poważnie do czasu, kiedy pokłócili się i ona na złość Krzyśkowi zaproponowała Zoomowi spotkanie. Mieszkali w tym samym mieście, wydawało jej się, że go zna od zawsze, że to chyba jest jej jedyny i oczekiwany. Zoom wiedział, że ona ma chłopaka ale rozumiał ją, bo i on miał problemy ze swoją dziewczyną. Krzysiek też chciał się spotkać ze swoją internetową korespondentką. Nie wiedział, czy po dwóch miesiącach znajomości może powiedzieć jej, że mu na niej zależy, ale na szczęście ona go uprzedziła. Napisała, że warto sprawdzić czy równie dobrze będzie im się rozmawiało w cztery oczy. Zgodził się. Kiedy Krzysiek przyszedł do niej, powiedział, że muszą poważnie porozmawiać. Ona myślała tak samo. Postanowili, że muszą od siebie odpocząć i sprawdzić, czy ta znajomość ma sens. Żadne nie przyznało się do nowych znajomości. Przyszedł czas randki Oli. Umówiła się z Zoomem w parku. Wiedziała, że Krzysiek nie lubi tu przychodzić. Mamba czekała na chłopaka z różą. Krzysiek pomyślał, że Oli już na nim nie zależy i że nową znajomość zacznie jako odmieniony prawdziwy mężczyzna.
W rozmowach z Mambą dowiedział się, że kobiety uwielbiają kwiaty, że lubią być zdobywane. Wiele nauczył się i wydawało mu się, że bycie kimś takim wcale nie jest trudne. Ola postanowiła, że jeśli Zoom będzie chciał się z nią jeszcze kiedyś spotkać, to nie będzie marudziła kiedy on zacznie opowiadać o swoim hobby. Kiedy ona czekała na swojego internetowego przyjaciela zobaczyła Krzyśka...z różą. Nie wierzyła własnym oczom, on też zdziwił się, kiedy przy umówionej altance stała tylko jedna dziewczyna i na dodatek znał ją doskonale. Pomyślał, że dowiedziała się o jego randce i spłoszyła Mambę. Wściekły podszedł do niej i wykrzyczał, że skoro nie są razem to ona nie ma prawa wtykać nosa w jego sprawy. Ola zaśmiała się i powiedziała, że jest tu umówiona z niejakim Zoomem i nie było tu żadnej innej dziewczyny. Krzysiek zrobił się cały czerwony i zaraz potem wręczył różę zaskoczonej tym gestem Oli. Kiedy powiedział: "Witam szanowną Mambę - to ja Zoom" zrozumieli, że przez te dwa miesiące korespondowali ze sobą nie wiedząc, że znają się już od roku. Ona obiecała, że przestanie być zazdrosna o jego kolegów a on przyrzekł, że wreszcie zacznie zachowywać się jak dżentelmen.    Szybko zapomnieli o dawnych sprzeczkach i zrozumieli, że wystarczyłaby szczera rozmowa w cztery oczy a na pewno nie szukaliby miłości przez internet. Kompromis okazał się całkiem przyjemnym rozwiązaniem ich kłopotów.

Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
Śliczna historia
10 Enero 2009
konto usunięte
Podziwiam tego, kto zaprojektował mój życiorys. Gratuluję wyobraźni!
10 Enero 2009
10.01.2009

:(:(:(:(

kilka moich wierszy

Zranione serce bol  straszliwy...

Ty nie wiesz jak straszny...

Wolisz ranic, niz byc zranionym...

Gdy powiedziales "NIE"

Moj swiat zawalil sie...

z kazdym dniem barkowalo misil...

Gdy spojrze na Ciebie czuje bol,

ktory bardzo rani serce me....

Chcialabym wszystko powiedziec Ci

Nawet,gdybys mial znienawidzic mnie...

przestac KOCHAC CIE?-o nie to nie uda sie:(:(:(:(

Kazesz zniszczyc swiat,w ktorym zyjemy,

ale jak? gdy on jest pelen barw...

Kazesz o sobie zapomniec,ale jak?

gdy serce nie pozwala...

Kazesz zyc w radosci i szczesciu, ale jak?

gdy ty jestes moja radoscia i szczesciem mym...

Kazesz sie usmiechac,ale jak?

gdy Tobie humor nie dopisuje....

Jak mam robic cos bez Ciebie???

Dla mnie wszystko ma sens,

gdy dla Ciebie to ma sens....

Nic bez Ciebie!!!!

Wszystko z Toba!!!!

Bo bardzo kocham Cie:*:*:*:*:*

Przepraszam Cie za to,

ze poznales mnie.

Przepraszam,ze pokochalam Cie.

Przepraszam,ze zasmucilam Cie.

Przepraszam za wszystkie 

zle czyny me.

Przepraszam za to, ze przepraszam.

Wybacz mi to co zle.

Pozwol mi kochac Cie.

Pokochaj mnie!!!!

Wszystkie mysli me

skupiaja sie na osobie Twej

Kazda mysl o Tobie

wiecznie w mej glowie jest.

w nocy ciagle mi sie sni postac Twa

Gdy widze Cie 

odrazu chce spojrzec w oczy Twe

Zatrzymac pragne w tedy czas 

by wiecznie w tej chwili

spojrzen trwac:*:*:*:*

Pamietam ten dzien 

Jakby to bylo dzis

Dobrze wiem:NIE ZAPOMNIE NIGDY CIE

Pragne wrocic do chwili tej

Gdy byles blisko tak

Czulam Twoja dlon

Wiedzialam, ze bardzo 

Kocham Cie

Mialam nadzieje w tedy,ze

Moze kiedys POKOCHASZ MNIE

Teraz w samotnosci  mysle o Tobie

Zapomniec nie umiem,

bo wykradles serce me....

Pytasz czy lubie cie

Co odpowiedziec Ci mam?

Pomysl sam... ofiarowalam Ci serce me,

wiec chyba kocham Cie!!!!!!!

Ma miloscia jestes Ty....

W myslach mych ciagle Ty....

Kochać nie przestane Cie,

bo ..... serce me Twoje jest....

                                                                   w komentarzach piszcie  

                                                             co myslicie na temat tych wierszow

Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
Zaje**ste wierszyki...Teraz w samotnosci mysle o Tobie Zapomniec nie umiem,
10 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
10.01.2009

wiersze

To nie sztuka być wesołym
Kiedy szczęście tryska
Ale mieć wesołą minę
Kiedy serce ściska
***
Miłość to ból i kajdany
Z miłością spotkasz się wszędzie
Miłość to troski i rany
A jednak miłość to szczęście
***
Nie zawsze bywa smutne oblicze
Gdy się rzęsiste łzy leje
Czasem w życiu łamie się życie,
A usta nadal się śmieją
***

Miłość to słowo piękne i czułe
Miłość na świecie wiecznie trwa
Miłość to rozkaz zakochanych
***
Lecz czy możesz ją dać?Jak fiołek wśród ukrycia
Ożywiony tchnieniem wiosny
Tak Ty każdy moment życia
Miej szczęśliwy i radosny
Lubisz to?
ładne :) taa tak ciężko nauczyć się śmiać wśród łez...
5 Febrero 2009
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
10.01.2009

prawdziwa miłosc

Zaczelo sie calkiem zwyczajnie, on poznal ja bo wysylajac sms-a pomyslil numer...
Okazalo sie ze mieszkaja w tym samym miesce, zaczeli sie spotykac, swietnie sie dogadywali-byli dobrymi przyjaciolmi...
Wtedy nie wiedzieli jeszcze ze sa "DLA SIEBIE" Nie misleli o tym nawet...
Azraz napisal do niej sms-a: Jak mam Ci udowodnic ze zalezy mi tylko naTobie, dla Ciebie moge zrobic wszystko, pokochalem Cie ale nie jakprzyjaciolke (ona tez go bardzo pokochala)
Wkoncu wyznala: poprostu badz ze mna...
Chlopak odpisal: A czy kiedys w ogole bylismy osobno??!!
Byli ze soba od penego czasu- szczesliwi, zakochani, ale dziewczynie czegos brakowalo, mimo ze byl on, ona czula pustke...
Chlopak zaczynal miec dosc jej humorkow, a dziewczyna bala sie wyznac ze to przez Niego...
Pewnego dnia chlopak napisal do niej sms-a: Musimy sie rozstac, to nie ma sensu, nic do Ciebie
Dziewczyna: Ale...
Jej serce staje, z jej reki wpada kartka... czyta ja dopiero gdy lekarze wyrzucaja go z sali...
Na kartce pisze: "PRZEPRASZAM ZA MILOSC"
Nie myslac o niczym wybiega ze szpitala... Czyta ta wymieta kartke przez dwa kolejne dni az do pogrzebu...
Gdy wszyscy sie rozchodza on zostaje...
Wyciaga zyletke i mowi-tak bardzo Cie kocham, chce byc tylko z Toba... Nigdy nie przestane!!
Juz niedlugo znowu bedziemy razem...
Juz na zawsze...

THE END :(

Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
ehh.. :smutny: to się nazywa'kochać prawdziwie'
10 Enero 2009
Te same usta

Gdy nocą letni omdlewa znój,
Twe usta szemrzą: "tyś mój, tyś mój",

Twe usta czynią tajemny znak,
Abym całował je tak - a - tak.

Patrzę i milczę, klękam i łkam,
Przybliż się do mnie, jam taki sam,

Wyciągam ręce i szukam w krąg,
Wyciągam ręce do twoich rąk...

Widzę, poznaję usta i twarz,
Naszą rozłąkę i obłęd nasz,

Te same usta i chłód ten sam,
Patrzę i milczę, klęczę i łkam.

Z miłych najmilsza, ach, zbliż się, zbliż,
Oto zostawiam róże i krzyż,

Oto zostawiam na wieczny czas
Ból, co na wieczność połączył nas.

Mam dla twych pieszczot gościnny dom,
Ciało nieobce jawie i snom,

Dłonie znajome twym dłoniom dwóm,
Zapach lipcowy i leśny szum.

Gdy nocą letni omdlewa znój,
Twe usta szemrzą: "tyś mój, tyś mój",

Twe usta czynią tajemny znak,
Abym całował je tak - a - tak.

Patrzę i milczę, klękam i łkam,
Przybliż się do mnie, jam taki sam,

Wyciągam ręce i szukam w krąg,
Wyciągam ręce do twoich rąk...

Widzę, poznaję usta i twarz,
Naszą rozłąkę i obłęd nasz,

Te same usta i chłód ten sam,
Patrzę i milczę, klęczę i łkam.

Z miłych najmilsza, ach, zbliż się, zbliż,
Oto zostawiam róże i krzyż,

Oto zostawiam na wieczny czas
Ból, co na wieczność połączył nas.

Mam dla twych pieszczot gościnny dom,
Ciało nieobce jawie i snom,

Dłonie znajome twym dłoniom dwóm,
Zapach lipcowy i leśny szum.
Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
..Oto zostawiam na wieczny czas Ból, co na wieczność połączył nas. [ ;( ]
10 Enero 2009
08.01.2009

M i ł o ś ć . .

 

Miłość
Jest czekaniem
na niebieski mrok
na zieloność traw
na pieszczotę rzęs

Czekaniem
na kroki
szelesty
listy
na pukanie do drzwi

Czekaniem
na spełnienie
trwanie
zrozumienie

Czekaniem
na potwierdzenie
na krzyk protestu

Czekaniem
na sen
na świt
na koniec świata.

 

 

Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
Miłoś jet: Czekaniem na sen na świt na koniec świata
10 Enero 2009

 

"Kocham Cię łzą, śmiechem i życiem całym, a gdyby tak spodobało się Bogu, kochać Cię będę bardziej zza grobu..."

(autora nie znalazłam)

 

 

 

"Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość..."

(Paulo Coelho)

 

 

"...żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw..."
(Jonathan Carroll)

 

 

 

"Śmierć jest minimum. Minimum wszystkiego. Podczas tych godzin, gdy jesteś tak blisko drugiej osoby, z dwojga niemal stajecie sie jednym... Minimum... Miłość jest śmiercią: śmiercią odrębności, śmiercią dystansu, śmiercią czasu. W trzymaniu się z dziewczyną za ręce najpiękniejsze jest to, że po chwili zapominasz, która ręka jest Twoja. Zapominasz, że są dwie, nie jedna..."

(Jonathan Carroll)

 

 

 

Nie wiem jak Wam, ale mi najbardziej podoba się ostatni cytat, a tak dokładniej, ten fragment:


"...W trzymaniu się z dziewczyną za ręce najpiękniejsze jest to, że po chwili zapominasz, która ręka jest Twoja. Zapominasz, że są dwie, nie jedna..."

 

 

Piszcie co Wy myślicie o tych cytatach... ;)

Pozdrawiam wszystkich KOCHANYCH i tych którzy KOCHAJĄ... ;*

Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość..."
10 Enero 2009
08.01.2009

Brak mi Ciebie ....

CzegoŚ Mii Brakk ...

CzegoŚ PiĘkneego ...

Dotyku Ust ;*...

I uŚmiechu Twegoo...

Ywych Miłych Pieszczot...

Słodkich Jak Miód ...

Oczu Kochających...

DźwiękQ Twychh $łów ...

Twej Obecno$ci ...

Ciepła ...

Oddechu ...

Twej Miło$ci ...

Żartu ...

U$miechu ...

 

Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek :))
9 Enero 2009
konto usunięte
sliczne:( samotnosc bolesna bywa ale gdy sie rani i jest ranionym boli bardziej
9 Enero 2009
1 567 568 569 570 571 715