kilka moich wierszy
Zranione serce bol straszliwy...
Ty nie wiesz jak straszny...
Wolisz ranic, niz byc zranionym...
Gdy powiedziales "NIE"
Moj swiat zawalil sie...
z kazdym dniem barkowalo misil...
Gdy spojrze na Ciebie czuje bol,
ktory bardzo rani serce me....
Chcialabym wszystko powiedziec Ci
Nawet,gdybys mial znienawidzic mnie...
przestac KOCHAC CIE?-o nie to nie uda sie:(:(:(:(
Kazesz zniszczyc swiat,w ktorym zyjemy,
ale jak? gdy on jest pelen barw...
Kazesz o sobie zapomniec,ale jak?
gdy serce nie pozwala...
Kazesz zyc w radosci i szczesciu, ale jak?
gdy ty jestes moja radoscia i szczesciem mym...
Kazesz sie usmiechac,ale jak?
gdy Tobie humor nie dopisuje....
Jak mam robic cos bez Ciebie???
Dla mnie wszystko ma sens,
gdy dla Ciebie to ma sens....
Nic bez Ciebie!!!!
Wszystko z Toba!!!!
Bo bardzo kocham Cie:*:*:*:*:*
Przepraszam Cie za to,
ze poznales mnie.
Przepraszam,ze pokochalam Cie.
Przepraszam,ze zasmucilam Cie.
Przepraszam za wszystkie
zle czyny me.
Przepraszam za to, ze przepraszam.
Wybacz mi to co zle.
Pozwol mi kochac Cie.
Pokochaj mnie!!!!
Wszystkie mysli me
skupiaja sie na osobie Twej
Kazda mysl o Tobie
wiecznie w mej glowie jest.
w nocy ciagle mi sie sni postac Twa
Gdy widze Cie
odrazu chce spojrzec w oczy Twe
Zatrzymac pragne w tedy czas
by wiecznie w tej chwili
spojrzen trwac:*:*:*:*
Pamietam ten dzien
Jakby to bylo dzis
Dobrze wiem:NIE ZAPOMNIE NIGDY CIE
Pragne wrocic do chwili tej
Gdy byles blisko tak
Czulam Twoja dlon
Wiedzialam, ze bardzo
Kocham Cie
Mialam nadzieje w tedy,ze
Moze kiedys POKOCHASZ MNIE
Teraz w samotnosci mysle o Tobie
Zapomniec nie umiem,
bo wykradles serce me....
Pytasz czy lubie cie
Co odpowiedziec Ci mam?
Pomysl sam... ofiarowalam Ci serce me,
wiec chyba kocham Cie!!!!!!!
Ma miloscia jestes Ty....
W myslach mych ciagle Ty....
Kochać nie przestane Cie,
bo ..... serce me Twoje jest....
w komentarzach piszcie
co myslicie na temat tych wierszow