wiersze - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

10.01.2009

wiersze

To nie sztuka być wesołym
Kiedy szczęście tryska
Ale mieć wesołą minę
Kiedy serce ściska
***
Miłość to ból i kajdany
Z miłością spotkasz się wszędzie
Miłość to troski i rany
A jednak miłość to szczęście
***
Nie zawsze bywa smutne oblicze
Gdy się rzęsiste łzy leje
Czasem w życiu łamie się życie,
A usta nadal się śmieją
***

Miłość to słowo piękne i czułe
Miłość na świecie wiecznie trwa
Miłość to rozkaz zakochanych
***
Lecz czy możesz ją dać?Jak fiołek wśród ukrycia
Ożywiony tchnieniem wiosny
Tak Ty każdy moment życia
Miej szczęśliwy i radosny
Lubisz to?
ładne :) taa tak ciężko nauczyć się śmiać wśród łez...
5 Febrero 2009
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009