Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

08.01.2009

Samotna:((

Znowu samotnie rano się budzę
Znowu samotnie z problemami się trudzę
Znowu samotnie z żartów się śmieję
Znowu samotnie łzy gorzkie leję
Znowu samotnie na deszczu moknę
Znowu samotnie tego deszczu łykam kroplę
Znowu samotnie zasypiam wśród ciszy
Znowu samotnie... czy ktoś mnie usłyszy?
Czy ktoś usłyszy mego serca wołanie?
Czy ktoś odpowie? Czy nic się nie stanie?
Tak wiele miłości ze mnie ucieka...
Tak wiele miłości dla drugiego człowieka
Więc gdzie jesteś chłopcze z moich snów?
Przyjdź proszę... nie pozwól cierpieć znów...
Już zwalnia swój rytm serce zrozpaczone
Już sen krzepiący na powieki zaciąga zasłonę
Znowu samotnie uczę się śnić...
Śnić o tym, by kiedyś... przez kogoś... kochanym być...
Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
hmmm samotność... to jest coś okropnego ;/;/;/
12 Enero 2009
konto usunięte
samotność boli...:(
9 Enero 2009

Jestem tu tylko, by wam powiedzieć, że kiedyś mnie nie będzie
Jestem tu tylko po to, żeby wam pokazać jaka jestem słaba
Jestem tu tylko po to,by inni mieli przyjemność patrzenia na czyjeś nieszczęście
Jestem tu tylko po to, by być sama
Jestem tu tylko po to, by udowodnić ludziom, że czasami można nisko upaść
Jestem tutaj byście zauważyli, że kiedyś zasnę i się nie obudzę
Jestem tu tylko po to, żebyście zdali sobie sprawę jak bardzo się mylicie...

  

*************

Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
Jestem tu tylko po to,by inni mieli przyjemność patrzenia na czyjeś nieszczęście
9 Enero 2009
08.01.2009

Cześć;P

Szukam dziewczyny ze śląska... 15-16 lat...
Pozdro dla wszystkich klanowiczów;]
Lubisz to?
:((((((((((((((((Dla wszystkich samotnych serduszek)))))))))))):
14 Febrero 2009
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek :))
9 Enero 2009
08.01.2009

Pokochaj je ...

Twoj usmiech rozjasnia każdy moj dzień

twoje słowa sa mi potrzebne do zycia jak tlen

chwile spedzone z toba to najpieknijeszey sen

WIEC ULECZ MOJE SERCE POKOCHAJ JE.....


Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek :))
9 Enero 2009
konto usunięte
WIEC ULECZ MOJE SERCE POKOCHAJ JE...mmmmm...xD
9 Enero 2009
Dla złamanych serduszek Zapukała do serduszka niesmiało - miłość aż zrobiło się wokoło ciepło i miło załapało serduszko że właścicielka zakochana że miłość właśnie jej będzie dana gorąco płonęło serduszko do chłopca lecz właścicielka była mu obca jego serduszko nie widziało serduszka dziewczyny choć spełniało wszystkie miłosne czyny złamał chłopiec jej serduszko nieśmiałe choć było ono ciepłe wierne i trwałe...
Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek :))
9 Enero 2009
konto usunięte
(...) with every shade under the sun ;)
8 Enero 2009
08.01.2009

:):):):

Czewgo chcę- serdecznej miłości
dosyć mam mej samotności
Niech szlag mą duszę,
z którą co dzień męczyć się muszę.
Niech mnie ktoś stąd zabierze
Może wtedy w miłość uwierzę.
Niech mnie miłość zamroczy,
Chcę jej spojrzeć prosto w oczy.
Chcę wiedzieć, czym jest
Czy to zwykły serdeczny gest
Czy jest może czymś więcej?
Czyimś dotykiem na mojej ręce?

Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek :))
9 Enero 2009
konto usunięte
(...) with every shade under the sun ;)
8 Enero 2009
08.01.2009

czas pokaze

Chcem  ci  powiedziec !!!!!!!

 trudno  wymowic  te  słowa ,

bo  wiesz i  znow  musze od  nowa .

serca  nie  da  sie  oszukac !!!!!!

Tak  było  jest  i  bedzie

TERAZ MUSZE  SIE  WYCOFAC 

 bo  ja cie  bardzo

                              

                                                        KOCHAM

Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek :))
9 Enero 2009
konto usunięte
piekne brawa dla osoby ktora to napisala
9 Enero 2009
08.01.2009

Miłosne

połóź swoją głowę na moim ramieniu niech ogarnie nas to dziwne uczucie zamknij oczy i pomknij poprzez niebo ku słońcu i zapomnij o przykrościach i zapomnij o bólu a naszych wrogów zabijemy i to w tak wymyślny sposób jak fantazje naszych snów z głębi skrytych marzeń czemu płaczesz? to łzy radości? no, już dobrze wybaczam ci to
Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek :))
9 Enero 2009
konto usunięte
nie ogarnie nasto dziwne uczucie zamknij
8 Enero 2009

Śpij i zamknij oczy śnij - śnij
Śpij i zamknij oczy śnij - śnij

A ja będę twym aniołem
Twą radością, smutkiem, żalem
Będę gwiazdą na twym niebie
Będę zawsze obok Ciebie

Jak, wytłumaczyć Tobie mam
Że jesteś wszystkim, tym co mam
Tym co jest dobre i co złe
Uwież tak bardzo...

Śpij i zamknij oczy śnij - śnij
Śpij i zamknij oczy śnij - śnij

A ja będę twym aniołem
Twą radością, smutkiem, żalem
Będę gwiazdą na twym niebie
Będę zawsze obok Ciebie

Jak, wytłumaczyć Tobie mam

Że jesteś wszystkim, tym co mam
Tym co jest dobre i co złe
Uwież tak bardzo Kocham Cię

Jak, wytłumaczyć Tobie mam
Że jesteś wszystkim, tym co mam
Tym co jest dobre i co złe
Uwież tak bardzo Kocham Cię

A ja będę twym aniołem
Twą radością, smutkiem, żalem
Będę gwiazdą na twym niebie
Będę zawsze obok Ciebie

A ja będę twym aniołem
Twą radością, smutkiem, żalem
Będę gwiazdą na twym niebie
Będę zawsze obok Ciebie

Twym aniołem, twym aniołem
Twym aniołem, twym aniołem

Lubisz to?
konto usunięte
całkiem całkiem nawet może być pozdro
17 Abril 2009
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek :))
9 Enero 2009

Ludzie nie raz angażują się w uczucia, które są "bez pokrycia". Ktoś staje się dla nas ważny nim się spostrzeżemy. Czasami staje się bardziej ważny, niż chcieliśmy od samego początku. Niekiedy takie uczucie znajduje odwzajemnienie i wtedy wszystko jest dobrze. Bywa też tak, że to nasze uczucie to tylko zauroczenie, które mija, miejmy nadzieję bezboleśnie dla obu stron. Ale gdy zaangażujemy nasze serce w uczucie dla osoby, która nie odwzajemnia naszego uczucia, może dlatego że nie umie, może dlatego, że już ktoś inny jest dla niej ważny, to cierpimy. I to tym bardziej, im bardziej się zaangażowaliśmy. Czy to wina tej osoby, że nie odwzajemnia naszych uczuć? Przecież serce nie sługa. Więc może to nasza wina, że się tak zaangażowaliśmy? Ale to też nie zawsze od nas zależy. Można wyciągnąć wniosek, że na przyszłość trzeba być ostrożniejszym - ale czy można "kochać na próbę"? Czy można się przekonać, czy to uczucie ma przyszłość, czy tylko przyniesie nam cierpienie? Niektórzy próbują, ale czy wtedy kochają naprawdę? Czy może najpierw trzeba kochać "na próbę", a jak się okaże, że to to, to pokochać "naprawdę"? Ale czy wtedy umiemy kochać naprawdę?

 

Myśl na dziś: "Nie żyje się, nie kocha i nie umiera na próbę" Jan Paweł II

 

 

 

 

 

 

Nieodwzajemnione uczucia...

 

 

Czasem nie możemy odwzajemnić uczuć,
chociaż bardzo byśmy chcieli...

 

 

Jesteś blisko...
Spoglądasz w moje oczy tak,
jakbyś chciał odkryć w nich świat...
Czule gładzisz włosy me
i przysuwasz bliżej się...
-Kocham-cicho szepczesz...
Usta Twoje bliżej moich,
pragniesz poczuć smak szminki słodki...
Odwracam głowę...
Trafiasz tylko w policzek...

Przepraszam, że nie mogę ofiarować Ci miłości,
na którą czekasz..

 

 

 

 

Czy kochać i odwzajemnić uczucia bliskiej osobie,tej jedynej to coś złego? Ofiarować siebie i każde tchnienie, być oparciem, gdy wkrada się zwątpienie, ma być karane rozłąką, czy rozstaniem z ukochaną osobą, tak los ma nagradzać za miłość i uczucia, czemu tak się dzieje Kochana Margo?

 

 


Tam gdzieś na dnie serca

W zakamarkach pragnień sprzed lat

Tliła się iskierka nadziei

Że moim uczuciem nie wzgardzi świat..

 

Chciałem kochać

Poznać czym miłość jest

Być dla niej oparciem

Gdy burze i deszcz..

 

Lecz wystarczyła chwila

Że miłość odeszła jak sen

Zabrała moje marzenia

Pozbawiając złudzeń mnie..

 

Jak czuje się serce

Gdy słyszy odkochaj się

Gdy każde wypowiedziane słowo

Jest jak wbity w nie cierń..

 

Nie chcę by mnie miłość

Znowu oszukała , by zakpiła z uczuć

Jak zrobiłaś Ty

Czarnym kirem ozdobiła

Życie smutkiem wypełniając mi..

Lubisz to?
konto usunięte
całkiem całkiem nawet może być pozdro
17 Abril 2009
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek :))
9 Enero 2009
1 568 569 570 571 572 715