"Poczekam" - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

10.01.2009

"Poczekam"

Poczekam jeszcze chwilę
Nim zajdzie słońce
I znów ujrzę Ciebie
Choć tylko we śnie

Poczekam jeszcze chwilę
Nim pojawi się księżyc
Srebrzysty na niebie
I Ty w moim śnie

Poczekam jeszcze chwilę
Choć to tylko sen
Ale Ty jesteś w nim
A ja tak bardzo widzieć Ciebie chcę

 

 

Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
Poczekam jeszcze chwilę Nim zajdzie słońce I znów ujrzę Ciebie Choć tylko we śnie
10 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009