10.01.2009
Czasów nie zmienisz
Hej Ty !! Durna istoto, ty mała wariatko
gdzie tak pedzisz nikt cie nie kocha, nie warto !
A ja wciaz wierze, ze moze jdnak Ty
pokochasz mnie, na zawsze tylko my
Lecz los pewnie da inna lekcje dla kretynki
By nigdy, nie marzyla i zalowala za swe uczynki
Świat jest okrutny, kazdy coraz dalej od siebie
kiedy odeszles juz nigdy nie bedzie mi jak w niebie
Moze kiedy poznam, smak samotnosci
kiedy bede miala juz dosc przykrosci
Moze odejde, a moze nie
moze daleko choc kochac chce
I nie wiem, dalej co poczac mam
juz nie wiem w jaka ruletke gram
Wszystko udaje, sklece jedno zdanie
na tym sie konczy moje pisanie
Kiedy juz sil brakuje mi
chwytam za pisadlo... to pomaga mi!
gdzie tak pedzisz nikt cie nie kocha, nie warto !
A ja wciaz wierze, ze moze jdnak Ty
pokochasz mnie, na zawsze tylko my
Lecz los pewnie da inna lekcje dla kretynki
By nigdy, nie marzyla i zalowala za swe uczynki
Świat jest okrutny, kazdy coraz dalej od siebie
kiedy odeszles juz nigdy nie bedzie mi jak w niebie
Moze kiedy poznam, smak samotnosci
kiedy bede miala juz dosc przykrosci
Moze odejde, a moze nie
moze daleko choc kochac chce
I nie wiem, dalej co poczac mam
juz nie wiem w jaka ruletke gram
Wszystko udaje, sklece jedno zdanie
na tym sie konczy moje pisanie
Kiedy juz sil brakuje mi
chwytam za pisadlo... to pomaga mi!
Lubisz to?