Czasów nie zmienisz - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Hej Ty !! Durna istoto, ty mała wariatko
gdzie tak pedzisz nikt cie nie kocha, nie warto !

A ja wciaz wierze, ze moze jdnak Ty
pokochasz mnie, na zawsze tylko my

Lecz los pewnie da inna lekcje dla kretynki
By nigdy, nie marzyla i zalowala za swe uczynki

Świat jest okrutny, kazdy coraz dalej od siebie
kiedy odeszles juz nigdy nie bedzie mi jak w niebie

Moze kiedy poznam, smak samotnosci
kiedy bede miala juz dosc przykrosci

Moze odejde, a moze nie
moze daleko choc kochac chce

I nie wiem, dalej co poczac mam
juz nie wiem w jaka ruletke gram

Wszystko udaje, sklece jedno zdanie
na tym sie konczy moje pisanie

Kiedy juz sil brakuje mi
chwytam za pisadlo... to pomaga mi!
Lubisz to?
Moze kiedy poznam, smak samotnosci kiedy bede miala juz dosc przykrosci
10 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
Świat jest okrutny, kazdy coraz dalej od siebie kiedy odeszles juz nigdy nie bedzie mi jak w niebie ...
10 Enero 2009