Brak mi Ciebie .... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

08.01.2009

Brak mi Ciebie ....

CzegoŚ Mii Brakk ...

CzegoŚ PiĘkneego ...

Dotyku Ust ;*...

I uŚmiechu Twegoo...

Ywych Miłych Pieszczot...

Słodkich Jak Miód ...

Oczu Kochających...

DźwiękQ Twychh $łów ...

Twej Obecno$ci ...

Ciepła ...

Oddechu ...

Twej Miło$ci ...

Żartu ...

U$miechu ...

 

Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek :))
9 Enero 2009
konto usunięte
sliczne:( samotnosc bolesna bywa ale gdy sie rani i jest ranionym boli bardziej
9 Enero 2009