Zabawa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

15.12.2008

Zabawa

                    



                         Może w coś sobie pogramy???


Proponuję zabawę w X czy Y.

                                  No to jako pierwsza pytanie zadam ja;

                    Pies czy Kot  ????
                       
                                    czy
                                     

 

Lubisz to?
truskawka. jesień czy wiosna?
17 Diciembre 2008
konto usunięte
BMW :D truskawka czy malina?? ;>
16 Diciembre 2008
konto usunięte
Wanna.Bmw czy Mercedes?
15 Diciembre 2008