Wolność !!! Nie samotność ~! - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 Nie poddawajcie się po utarcie ukochanej osoby !!!
Jeśli serce wam mowi ze to ta jedyna osoba to walczcie do konca !

A jesli jestescie Wolni !!! To sie nie przejmujcie bo wolnosc to nie  samotnosc !!!

"Jeśli coś kochasz- puść to wolno, jeśli wróci jest Twoje, jeśli nie- nigdy Twoim nie było..."

i pamiętajcie !
Co nie zabija to wzmacnia !!!

Zyj tylko chwilą, bo nie znasz daty , miejsca, godziny w której Ciebie zabraknie !

Lubisz to?
konto usunięte
Zyj tylko chwilą, bo nie znasz daty , miejsca, godziny w której Ciebie zabraknie ! Co nie zabija to wzmacnia !!!
21 Diciembre 2008
konto usunięte
Ślicznie;/ pozdrawiam wszystkich
17 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** "Jeśli coś kochasz- puść to wolno, jeśli wróci jest Twoje, jeśli nie- nigdy Twoim nie było..."
15 Diciembre 2008