14.12.2008
Wolność !!! Nie samotność ~!
Nie poddawajcie się po utarcie ukochanej osoby !!!
Jeśli serce wam mowi ze to ta jedyna osoba to walczcie do konca !
A jesli jestescie Wolni !!! To sie nie przejmujcie bo wolnosc to nie samotnosc !!!
"Jeśli coś kochasz- puść to wolno, jeśli wróci jest Twoje, jeśli nie- nigdy Twoim nie było..."
i pamiętajcie ! Co nie zabija to wzmacnia !!!
Zyj tylko chwilą, bo nie znasz daty , miejsca, godziny w której Ciebie zabraknie !
Jeśli serce wam mowi ze to ta jedyna osoba to walczcie do konca !
A jesli jestescie Wolni !!! To sie nie przejmujcie bo wolnosc to nie samotnosc !!!
"Jeśli coś kochasz- puść to wolno, jeśli wróci jest Twoje, jeśli nie- nigdy Twoim nie było..."
i pamiętajcie ! Co nie zabija to wzmacnia !!!
Zyj tylko chwilą, bo nie znasz daty , miejsca, godziny w której Ciebie zabraknie !
Lubisz to?