Który wierszyk jest najfajniejszy??? - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

1.Czy dziś, czy jutro Kocham Cię... Czy dziś, czy jutro Ja wiersze pisze... Ja kocham słowa, Ja sercem słysze, Blask oczu - to jakby westchnienie, Pisać wiersze dla Ciebie, To moje marzenie!

2.Kocham Cię jak kocha ptak gdy pogodny ujrzy dzień. Kocham Cię ..więc daj mi znak , że twa miłośc to nie sen. I nie staraj się zapomnieć , nie przekreślaj tamtych zdarzeń.. Bedziesz ciągle mysleć o mnie wracac do mnie w chwilach marzeń...:))

3.We wszystkich mowach i w języku duszy Nad wszystkie są dwa słowa, Jak w kroplach rosy po suszy, W nich skarb żywota się chowa. Jak dwie perełki w oceanie życia, Jak dwie gwiazdeczki na niebie, Świecą nam do powicia Dwa słowa-Kocham Ciebie

4.Niech pierś rozsadza serca bicie, Rozsądek, szczęście, przyszłość, życie Na jedną stawiaj kartę... Miłość, to zachwyt, to sny wieszcze! Ze wszystkich złudzeń to co jeszcze Najwięcej może warte.

5.Miłość łatwo jest zrozumieć, jeśli sie tylko nie ma umysłu jak ser szwajcarski. Miłość jest podporą - to wszystko - i nie ma takiego człowieka, który by nie potrzebował tej podpory.

6.Jest jeszcze taka miłość, ślepa, bo widoczna, jak szcęśliwe nieszczęście, pół radość, pół rozpacz, ile to trzeba wierzyć, milczeć, cierpieć, nie pytać, skakać jak osioł do skrzynki pocztowej by dostać nic za wszystko

7.Od wieków, pióra mocarze, Wskazują miłości drogę. Ten jej na prawo iść każe, Ten w lewo ciągnie niebogę. Lecz na naukę niewiele Zostawia jej czasu - praca; Gdzie padnie, tam gniazdko ściele, Albo koziołki przewraca

8.Gdzie miłości ogień wpadnie, Za miłością rozkosz snadnie, Do miłości, do miłości, Kto chce, aby wdzięczne śmiechy, I do serca szły pociechy, Kto w biegu swego żywota, Chce pokoju bez kłopota, Miłości wzywaj, Milcząc zażywaj

9.Bądź nadzieją mi w bezsensie, A w nieszczęściu bądź mi szczęściem. W zamian chcę Ci podarować Tylko dwa magiczne słowa: Kocham Cię!

10.Byłeś dla mnie kimś zwyczajnym, Byłeś tylko chłopcem fajnym, Byłeś kimś, kogo nie znałam, Zanim Cię nie pokochałam!

11.Czekam już chyba wiek cały, Aby wreszcie ujrzeć Cię. Abyś wziął mnie w swe ramiona I powiedział "Kocham Cię".

12.Dla Ciebie moje usta, dla Ciebie moje ręce I oczy dzięki Tobie widzące coraz więcej. Dla Ciebie moje myśli, dla Ciebie moje słowa, Którymi swoje serce chcę Tobie ofiarować. Dla Ciebie wszystkie kwiaty z mej wyobraźni pól I serce, co bez Ciebie nie zagra żadnej z ról

13.Dla Ciebie wszystek słońca blask, Dla Ciebie niebo pełne gwiazd, Dla Ciebie wszystkie moje sny, Dla mnie, kochana, tylko Ty!

Lubisz to?
konto usunięte
Wszystkie są piękne.Bardzo mi się podobają.
15 Diciembre 2008
.Czy dziś, czy jutroKocham Cię...Czy dziś, czy jutroJa wiersze pisze...Ja kocham słowa,Ja sercem słysze,Blask oczu - to jakby westchnienie,Pisać wiersze dla Ciebie,To moje marzenie!
15 Diciembre 2008
konto usunięte
. bo Marzenia to nie Wszystko .
14 Diciembre 2008