MęŻcZyZnA
Mężczyzna jak wiatr:
przyleci nagle,
potarga, skołuje,
obieca Ci ładnie,
że żadna że żadnej,
że tamta już nie,
że Ciebie, o Tobie,
że teraz już wie...

Mężczyzna jak dziecko
lubi sie bawić:
raz w kotka i myszke
raz w odlot żurawi...

test horoskopowy

Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA xD Nie oszukiwać . !!!!!
Odpowiedzi na test znajdziesz na końcu strony. ^^
1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.
2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?
3. Pierwsza litera twojego imienia?
4. Miesiąc urodzenia?
5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?
6. Imię osoby tej samej płci.
7. Ulubiony numer?
8. Wolisz jezioro czy morze?
9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).
Skończone ? zobacz poniżej:
Odpowiedzi
1. Kochasz tę osobę.
2. Jeżeli wybrałaś /eś:
Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości.
Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.
Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie.
Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz.
Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.
3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest:
A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.
L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.
S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze.
4. Jeśli urodziłaś /eś się w:
Styczeń ? Marzec
Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym.
Kwiecień - czerwiec
Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze.
Lipiec- wrzesień
Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze.
Październik ? grudzień
Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.
5. Jeśli wybrałaś /eś
Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.
Biały: Będzieszmieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dlaciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy.
6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.
7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.
8. Jeśli wybrałaś /eś:
Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.
Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.
9.To życzeniespełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klanów w ciągujednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoiminastępnymi urodzinami.
wierszyk.. x3
Za oknem biało, na ulicy słychać szmer
i tylko wiatr
za rękę idzie z deszczem
Wielki pan konarów
wyjawia swe uczucie starej brzozie,
dotykając swym cieniem jej włosy
W prawej alei,
obok domu dziadka stoi latarnia,
która puszcza jedyna światło na tej ulicy
Dwie wskazówki zegara
niecierpliwie czekają na spotkanie
jedynej w czasie godziny miłości,
gdzie będą mogły ze sobą
być tę minutę
Jedynie Księżyc sam pozostał
na tle czarnego papieru,
mijając się ze swą sympatią
na każdym skrawku dnia i nocy..
Prawda bolesną bywa...
jednak gdzieś zniknąłeś.
Me serce razem ze sobą wziąłeś.
Teraz ono należy do Ciebie,
może kiedyś będziesz ze mną,
choćby w niebie.
Nie żądam wiele,
możesz być chociaż mym przyjacielem.
Ale bądź wspieraj mnie,
bo nikt Ci nie kazał mego serca wziąć.
Ja wiem, że Ty swoje innej oddałeś,
mnie nie pokochałeś bo nie umiałeś.
Trudno nie łatwo jest zakochać się,
a ja akurat to dobrze wiem.. ;**
"Kocha się od zawsze albo wcale.
Nie można kochać od pewnego momentu .
Od pewnego momentu sobie uświadamiamy,
Że kogoś od zawsze kochamy.
Miłość jest jak powietrze ,
jest i będzie,
Lecz zanim ją dostrzeżemy,
Musimy nabrać świadomości
o jej istnieniu..."
test :D
Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!!
Odpowiedzi na test są na końcu strony.
1. Napisz imię osoby p
Lipiec- wrzesień
Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze.
Październik ? grudzień
Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.
5. Jeśli wybrałaś /eś
Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.
Biały: Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać izrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawaćsprawy.
6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.
7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.
8. Jeśli wybrałaś /eś:
Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.
Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.
9.To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innychklanów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni sięprzed twoimi następnymi urodzinami
xD xD
i nie mÓw dO mnie 'Mała' . . bO mała mOże byĆ tylkO twOjaa ` pała ` . . ja jeStemm niskaa Skarbie .!
*****

...
nie pOrównUjj MNIE dO nikOgO . !
Ja tO Ja , nie TY , ani żadna plastikowa GWIAZDA . JaSne.?
****
Nie jestem na sprzedaż , na pokaz , dla lansu . !.
Wypierdalaj w kosmos i z dziwkami bansuj . ! .
Myślisz , że się zmienie , bo coś Ci nie w paski . ? . ! ..
Nie ma mowy . ! . Szukaj sobie innej laski . ! .
Kochasz . ? . Akceptujesz wszystko bez wyjątku . ! .
Kochasz . ? . To ciągle , a nie od poniedziałku , do piątku . !
****
Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inna ?
A ja śmieję się z Was, bo wszyscy jesteście tacy sami ! xD

WIERSZE!!
W przyjaźni więcej się mieści, Niż miłość w sobie zawiera, Bo przyjaźń wszystko oddaje, A miłość wszystko zabiera.
Jak struna gitary gdzieś zagra w oddali, A potem umilknie, choć drga, Tak serce moje z początku się żali, A potem umilknie choć łka.
Fałszu unikaj, nie znaj zazdrości, Nie kochaj tego, kto nie wart miłości, Serca nikomu nie oddaj w ofierze, A gdy pokochasz, to kochaj szczerze.
Są ludzie co lubią róże, Są ludzie co lubią bzy. A ja kocham niezapominajki, A nimi jesteś Ty.
Jak mijające się pociągi w życiu Tak i My szukamy swych dróg, Może kiedyś na małej stacyjce Nasze drogi spotkają się znów.
Nad perły i diamenty Nad morze i słońce Najwięcej jest warte Serce kochające. Nie ten co z Tobą tańczy, Nie ten co z Tobą się śmieje, Lecz ten co z Tobą cierpi Jest Twoim przyjacielem.
Choć jesteś daleko ode mnie, Choć życie jest ponure i złe Pamiętaj, Że ktoś potajemnie Kocha Cię.
Nie patrz na piękno lecz serce człowieka, Bo piękność ucieka, a serce wciąż czeka. Nie patrz na ten głupi wyraz twarzy, Lecz na serce, które miłością Cię darzy.
Połączyła nas ta chwila, Która była tak jak sen, Lecz gdy przyszedł czas rozstania, Pozostały tylko łzy.
Choć kochałem Cię kiedyś nad życie, Dziś w rozłące musimy żyć. Te wieczory lipcowe, gorące, Długo będą w pamięci mej tkwić.
Wiatr połamał kwiaty w dolinie, Chłopak złamał serce dziewczyny. Kwiaty ożyją gdy maj powróci, Złamane serce nigdy nie wróci.
Róża jest piękna więc kle, Koląc zadaje rany. Tak cierpi człowiek gdy kocha, A sam nie jest kochany.
Bądź przyjaciółką wszystkich płaczących, Ocieraj łzy co gorzko im płyną, Uśmiech promienny miej zawsze na twarzy, A będziesz zawsze kochaną dziewczyną.
Gdy słońce zajdzie naszej przyjaźni, Zdradliwa fala rozłączy nas, Spójrz na to zdjęcie a ono Ci powie, Że kiedyś miłość łączyła nas.
Kiedy las rozłączy nas Jedno jest moim marzeniem. Aby moje zdjęcie dla Ciebie Było zawsze tylko wspomnieniem.
Czysta miłość w pokornej jawi się postaci, Nigdy ślubnej obrączki, Diament nie bogaci.
Kochaj chłopców ale ładnych, Nie blondynów ale czarnych. Bo blondyni pokochają, A po ślubie porzucają.
Bądź gwiazdą dla wszystkich, Sercem dla jednego. Śmiej się do wszystkich Lecz kochaj jednego.
Nie zrywaj nici przyjaźni Bo nie wiesz czym grozi zerwanie. Choć nitkę zwiążesz Węzeł na zawsze zostanie.
Złapanej sarnie łza z oczu płynie, Tak bardzo żal jej wolności. Może i Tobie kiedyś żal będzie Pięknej kwiecistej miłości.
Nauka i szkoła to wymysł z ołowiu, Nigdy się nie ucz, bo to szkodzi zdrowiu. nigdy się nie kochaj, bo to nie bezpieczne, Czasem słuchaj starszych, ale nie koniecznie.
Piękne jest słowo kocham, Piękne jest jego brzmienie. Jeśli ktoś kogoś kocha, Ciężkie jest jego cierpienie.
Kto raz spojrzy w Twoje oczy Ten za Tobą jak cień kroczy. A kto ślady Twe zagubi Ten o Tobie marzyć lubi.
Nie kochaj tego co nie wart miłości, Bo zawsze w życiu wiele przykrości, Lecz oddaj serce temu w ofierze Kto tego pragnie i kocha Cię szczerze.
Nie całuj jeśli nie kochasz, Nie mów, że kochasz jeśli kłamiesz. Bo gdy odejdziesz ten ktoś szlocha, A Ty nie wiesz jak mu serce złamiesz.
Może się już nie spotkamy, Może zginie Twój ślad, Więc nie zapomnij że Ty, To cały mój świat.
Miłość to takie małe słowo, A tak wiele znaczy. Jednym daje radość Innym dar rozpaczy.
Brakuje mi Twojego spokoju, Napięcia serc, Niepokoju bliskości, Po prostu brakuje mi Ciebie. Miłość to słowo piękne i czułe, Miłość na świecie wiecznie trwa, Miłość to rzecz zakochanych, Lecz czy każdy może ją dać ?
W przyjaźni więcej się mieści, Niż miłość w sobie zawiera, Bo przyjaźń wszystko oddaje, A miłość wszystko zabiera.
Jak struna gitary gdzieś zagra w oddali, A potem umilknie, choć drga, Tak serce moje z początku się żali, A potem umilknie choć łka.
Fałszu unikaj, nie znaj zazdrości, Nie kochaj tego, kto nie wart miłości, Serca nikomu nie oddaj w ofierze, A gdy pokochasz, to kochaj szczerze.
Są ludzie co lubią róże, Są ludzie co lubią bzy. A ja kocham niezapominajki, A nimi jesteś Ty.
Jak mijające się pociągi w życiu Tak i My szukamy swych dróg, Może kiedyś na małej stacyjce Nasze drogi spotkają się znów.
Nad perły i diamenty Nad morze i słońce Najwięcej jest warte Serce kochające.
Nie ten co z Tobą tańczy, Nie ten co z Tobą się śmieje, Lecz ten co z Tobą cierpi Jest Twoim przyjacielem.
Choć jesteś daleko ode mnie, Choć życie jest ponure i złe Pamiętaj, Że ktoś potajemnie Kocha Cię.
Nie patrz na piękno lecz serce człowieka, Bo piękność ucieka, a serce wciąż czeka. Nie patrz na ten głupi wyraz twarzy, Lecz na serce, które miłością Cię darzy.
Połączyła nas ta chwila, Która była tak jak sen, Lecz gdy przyszedł czas rozstania, Pozostały tylko łzy.
Choć kochałem Cię kiedyś nad życie, Dziś w rozłące musimy żyć. Te wieczory lipcowe, gorące, Długo będą w pamięci mej tkwić.
Wiatr połamał kwiaty w dolinie, Chłopak złamał serce dziewczyny. Kwiaty ożyją gdy maj powróci, Złamane serce nigdy nie wróci.
Róża jest piękna więc kle, Koląc zadaje rany. Tak cierpi człowiek gdy kocha, A sam nie jest kochany.
Bądź przyjaciółką wszystkich płaczących, Ocieraj łzy co gorzko im płyną, Uśmiech promienny miej zawsze na twarzy, A będziesz zawsze kochaną dziewczyną.
Gdy słońce zajdzie naszej przyjaźni, Zdradliwa fala rozłączy nas, Spójrz na to zdjęcie a ono Ci powie, Że kiedyś miłość łączyła nas.
Kiedy las rozłączy nas Jedno jest moim marzeniem. Aby moje zdjęcie dla Ciebie Było zawsze tylko wspomnieniem.
Kochaj chłopców ale ładnych, Nie blondynów ale czarnych. Bo blondyni pokochają, A po ślubie porzucają.
Bądź gwiazdą dla wszystkich, Sercem dla jednego. Śmiej się do wszystkich Lecz kochaj jednego.
Nie zrywaj nici przyjaźni Bo nie wiesz czym grozi zerwanie. Choć nitkę zwiążesz Węzeł na zawsze zostanie.
Złapanej sarnie łza z oczu płynie, Tak bardzo żal jej wolności. Może i Tobie kiedyś żal będzie Pięknej kwiecistej miłości.
Nauka i szkoła to wymysł z ołowiu, Nigdy się nie ucz, bo to szkodzi zdrowiu. nigdy się nie kochaj, bo to nie bezpieczne, Czasem słuchaj starszych, ale nie koniecznie.
Piękne jest słowo kocham, Piękne jest jego brzmienie. Jeśli ktoś kogoś kocha, Ciężkie jest jego cierpienie.
Kto raz spojrzy w Twoje oczy Ten za Tobą jak cień kroczy. A kto ślady Twe zagubi Ten o Tobie marzyć lubi.
Nie kochaj tego co nie wart miłości, Bo zawsze w życiu wiele przykrości, Lecz oddaj serce temu w ofierze Kto tego pragnie i kocha Cię szczerze.
Nie całuj jeśli nie kochasz, Nie mów, że kochasz jeśli kłamiesz. Bo gdy odejdziesz ten ktoś szlocha, A Ty nie wiesz jak mu serce złamiesz.
EH ZYCIE JEST DO DUPY;(:(!!!DUZO OSOB SIE ZE MNA ZGADZA JUZ SIE ZYC NIECHCE:/...
??? ???
Miłość, co to takiego???
Co oznacza pokochać drugiego???
Co mówią słowa "być zakochanym"???
Co to znaczy być oddanym???
Czy miłość da się wywróżyć???
Czy na miłość trzeba zasłużyć???
Czy trzeba być ładnym???
Czy trzeba być zgrabnym???
Trzeba mieć w sobie coś takiego
Naprawdę wyjątkowego???

Omnie
Tak bardzo jest mi źle
bo w samotności żyję
Kolejny dzień tak samo przemija
Kolejny dzień samotnie przeżywam
kolejny dzień bez tej jedynej
Kolejny dzień serce pogrążone
w miłości nieszczęśliwej
Co robić nie wiem
by odnaleść szczęście
by odnaleść miłość
by nastało życie piękne
Wylewam łzy rzewne
płynące rzeką samotności
braku miłości
Taka to smutna historia
o tym jak cierpi dusza moja
a ja razem z nią