test :D - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

26.12.2008

test :D


HOROSKOPOWY TEST
Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!!
Odpowiedzi na test są na końcu strony.
1. Napisz imię osoby p

Lipiec- wrzesień
Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze.
Październik ? grudzień
Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.
5. Jeśli wybrałaś /eś
Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.
Biały: Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać izrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawaćsprawy.
6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.
7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.
8. Jeśli wybrałaś /eś:
Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.
Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.
9.To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innychklanów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni sięprzed twoimi następnymi urodzinami
Lubisz to?
Wesołych Światek AnD Szalonego Sylwka!!!:**!!!
26 Diciembre 2008
konto usunięte
noo głupi.. dlatego wyróżniłam go.. ;/
26 Diciembre 2008
konto usunięte
punkt 9 ;( głupie jest takie coś !!
26 Diciembre 2008