26.12.2008
Omnie
Tak bardzo jest mi źle
bo w samotności żyję
Kolejny dzień tak samo przemija
Kolejny dzień samotnie przeżywam
kolejny dzień bez tej jedynej
Kolejny dzień serce pogrążone
w miłości nieszczęśliwej
Co robić nie wiem
by odnaleść szczęście
by odnaleść miłość
by nastało życie piękne
Wylewam łzy rzewne
płynące rzeką samotności
braku miłości
Taka to smutna historia
o tym jak cierpi dusza moja
a ja razem z nią
Lubisz to?