26.12.2008
xD xD
i nie mÓw dO mnie 'Mała' . . bO mała mOże byĆ tylkO twOjaa ` pała ` . . ja jeStemm niskaa Skarbie .!
*****

...
nie pOrównUjj MNIE dO nikOgO . !
Ja tO Ja , nie TY , ani żadna plastikowa GWIAZDA . JaSne.?
****
Nie jestem na sprzedaż , na pokaz , dla lansu . !.
Wypierdalaj w kosmos i z dziwkami bansuj . ! .
Myślisz , że się zmienie , bo coś Ci nie w paski . ? . ! ..
Nie ma mowy . ! . Szukaj sobie innej laski . ! .
Kochasz . ? . Akceptujesz wszystko bez wyjątku . ! .
Kochasz . ? . To ciągle , a nie od poniedziałku , do piątku . !
****
Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inna ?
A ja śmieję się z Was, bo wszyscy jesteście tacy sami ! xD

Lubisz to?