xD xD - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

26.12.2008

xD xD

 i  nie mÓw dO mnie 'Mała' . . bO mała mOże byĆ tylkO twOjaa ` pała ` . . ja jeStemm niskaa Skarbie .!  



*****



...

nie pOrównUjj MNIE dO nikOgO . !
Ja tO Ja , nie TY , ani żadna plastikowa GWIAZDA . JaSne.?

 

 

****

 

Nie jestem na sprzedaż , na pokaz , dla lansu . !.
Wypierdalaj w kosmos i z dziwkami bansuj . ! .
Myślisz , że się zmienie , bo coś Ci nie w paski . ? . ! ..
Nie ma mowy . ! . Szukaj sobie innej laski . ! .
Kochasz . ? . Akceptujesz wszystko bez wyjątku . ! .
Kochasz . ? . To ciągle , a nie od poniedziałku , do piątku . !

 

 

 

 

****

 

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inna ?
A ja śmieję się z Was, bo wszyscy jesteście tacy sami ! xD






Lubisz to?
konto usunięte
Wypierdalaj w kosmos i z dziwkami bansuj . ! .
26 Diciembre 2008
Wesołych Światek AnD Szalonego Sylwka!!!:**!!!
26 Diciembre 2008
konto usunięte
A ja śmieję się z Was, bo wszyscy jesteście tacy sami ! xD
26 Diciembre 2008