Prawda bolesną bywa... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Goniłam Ciebie,
jednak gdzieś zniknąłeś.
Me serce razem ze sobą wziąłeś.
Teraz ono należy do Ciebie,
może kiedyś będziesz ze mną,
choćby w niebie.
Nie żądam wiele,
możesz być chociaż mym przyjacielem.
Ale bądź wspieraj mnie,
bo nikt Ci nie kazał mego serca wziąć.
Ja wiem, że Ty swoje innej oddałeś,
mnie nie pokochałeś bo nie umiałeś.
Trudno nie łatwo jest zakochać się,
a ja akurat to dobrze wiem..  ;**


 

"Kocha się od zawsze albo wcale.
Nie można kochać od pewnego momentu            .
Od pewnego momentu sobie uświadamiamy,       
Że kogoś od zawsze kochamy.                                           
Miłość jest jak powietrze                          ,
jest i będzie,                       
  Lecz zanim dostrzeżemy,                                                                                 

Musimy nabrać świadomości                         
o jej istnieniu..."

Lubisz to?
konto usunięte
musimy nabrać swiadomosci o jej istnieniu...
26 Diciembre 2008
konto usunięte
Że kogoś od zawsze kochamy.
26 Diciembre 2008
Wesołych Światek AnD Szalonego Sylwka!!!:**!!!
26 Diciembre 2008