wierszyk.. x3 - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

26.12.2008

wierszyk.. x3

Za oknem biało, na ulicy słychać szmer
i tylko wiatr
za rękę idzie z deszczem

Wielki pan konarów
wyjawia swe uczucie starej brzozie,
dotykając swym cieniem jej włosy

W prawej alei,
obok domu dziadka stoi latarnia,
która puszcza jedyna światło na tej ulicy

Dwie wskazówki zegara
niecierpliwie czekają na spotkanie
jedynej w czasie godziny miłości,
gdzie będą mogły ze sobą
być tę minutę

Jedynie Księżyc sam pozostał
na tle czarnego papieru,
mijając się ze swą sympatią
na każdym skrawku dnia i nocy..

Lubisz to?
Śliczny wierszyk
27 Diciembre 2008
konto usunięte
Jedynie Księżyc sam pozostał
26 Diciembre 2008
Wesołych Światek AnD Szalonego Sylwka!!!:**!!!
26 Diciembre 2008