JAK ZATRZYMAĆ MIŁOŚĆ? - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

"..Mały chłopiec spacerował plażą razem ze swoją matką. W pewnej chwili zapytał : Mamo, jak można zatrzymać miłość, kiedy w końcu uda się ją zdobyć ? Matka zastanowiła się przez chwilę, potem schyliła się i wzięła w obie garście piasek. Uniosła obie ręce do góry: zacisnęła mocno jedną dłoń - piasek uciekał jej między palcami i im bardziej zaciskała pięść , tym szybciej wysypywał się piasek. Druga dłoń była otwarta : został na niej cały piasek chłopiec popatrzył zdziwiony, potem zawołał Rozumiem !"
Lubisz to?
konto usunięte
pełne zaufanie najważniejsze :)
28 Diciembre 2008
o miłość trzeba zadbAĆ ;d
27 Diciembre 2008
a ja nie rozumiem. własnie cgce napisac cos swojemu eks zbieram sie ale nie mam jakos siły.
26 Diciembre 2008