30.12.2008
... GRA ...
Twoje serce czernieje nieznajomy
Czytaj bo piszę to do Ciebie!!!
Każesz czekać, każesz mówić wprost
Nieznajomy, czy wiesz że tańczymy na cienkim
Kawałku lodu który w każdej chwili może pęknąć???
Głupcze czy Ty naprawdę nic nie rozumiesz???
Czy tylko ukrywasz się za maską pozorów
Ta gra mnie zabija?
Bezlitosny jesteś, każesz się domyślać
Tyle niepewności we mnie?
Ta gra mnie zabija?
Lubisz to?