... GRA ... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

30.12.2008

... GRA ...



Twoje serce czernieje nieznajomy

Czytaj bo piszę to do Ciebie!!!

Każesz czekać, każesz mówić wprost

Nieznajomy, czy wiesz że tańczymy na cienkim

Kawałku lodu który w każdej chwili może pęknąć???

Głupcze czy Ty naprawdę nic nie rozumiesz???

Czy tylko ukrywasz się za maską pozorów

Ta gra mnie zabija?

Bezlitosny jesteś, każesz się domyślać

Tyle niepewności we mnie?

Ta gra mnie zabija?

 

Lubisz to?
konto usunięte
Każesz czekać, każesz mówić wprost ... Głupcze czy Ty naprawdę nic nie rozumiesz??? ...Ta gra mnie zabija? .
30 Diciembre 2008