Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Przyjemności w dotyku,
Słodkości w przełyku,
Szelestu w kieszeni,
I słońca promieni,
Oraz by Rok cały
Po prostu był wspaniały !

Wszystkim "Samotnym serduszką"

życze szczęśliwego Nowego RoQ

x**x**

Lubisz to?
konto usunięte
:rock: :rower: :rock:
7 Enero 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek
4 Enero 2009
konto usunięte
taa.. Happy New Year... ;] heh..
2 Enero 2009
02.01.2009

testy

HOROSKOPOWY TEST

Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!!

Odpowiedzi na test są na końcu strony.


1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.

2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?

3. Pierwsza litera twojego imienia?

4. Miesiąc urodzenia?

5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?

6. Imię osoby tej samej płci.

7. Ulubiony numer?

8. Wolisz jezioro czy morze?

9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).

Skończone ? zobacz poniżej:



Odpowiedzi

1. Kochasz tę osobę.

2. Jeżeli wybrałaś /eś:

Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości.
Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.
Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie.
Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz.
Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.

3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest:

A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.

L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.

S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze.

4. Jeśli urodziłaś /eś się w:

Styczeń ? Marzec
Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym.

Kwiecień - czerwiec
Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze.

Lipiec- wrzesień
Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze.

Październik ? grudzień
Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.

5. Jeśli wybrałaś /eś

Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.

Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy.

6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.

7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.

8. Jeśli wybrałaś /eś:

Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.

Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.

9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami.
Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
:mrgreen: :mrgreen:
7 Enero 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek
4 Enero 2009
02.01.2009

papapapapa

Bardzo mi przykro ale odchodzę bo nie jestem już samotna i wiecie, poprostu musze was opuścić:((

papapa
Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
7 Enero 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek
4 Enero 2009
02.01.2009

x3x3x3x3x3x3x3

HOROSKOPOWY TEST Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!! Odpowiedzi na test są na końcu strony. 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały:Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufaćizrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego niezdawaćsprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9.Tożyczenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5innychklanów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubówspełni sięprzed twoimi następnymi urodzinami.
Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
:piwo: :piwo: :piwo:
7 Enero 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek
4 Enero 2009
A ja ciągle wierzę, że ty potrafisz coś zmienić...
Zamiast czynów widzę tylko dwa słowa pisane z cieni...
Lecz musisz wiedzieć, że Twoje "Kocham" i tak już nic nie zmieni!



BY MAJKA54.
Lubisz to?
konto usunięte
całkiem całkiem nawet może być pozdro
17 Abril 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
Zamiast czynów widzę tylko dwa słowa pisane z cieni...
7 Enero 2009
02.01.2009

Mały teścik..xD

Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!!

Odpowiedzi na test są na końcu strony.


1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.

2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?

3. Pierwsza litera twojego imienia?

4. Miesiąc urodzenia?

5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?

6. Imię osoby tej samej płci.

7. Ulubiony numer?

8. Wolisz jezioro czy morze?

9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).

Skończone ? zobacz poniżej:



Odpowiedzi

1. Kochasz tę osobę.

2. Jeżeli wybrałaś /eś:

Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości.
Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.
Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie.
Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz.
Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.

3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest:

A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.

L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.

S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przysz

5. Jeśli wybrałaś /eś

Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.

Biały:Będzieszmieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufaćizrobiłby dlaciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego niezdawaćsprawy.

6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.

7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.

8. Jeśli wybrałaś /eś:

Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.

Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.

9.Tożyczeniespełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5innychklanów w ciągujednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubówspełni sięprzed twoiminastępnymi urodzinami.
Lubisz to?
konto usunięte
całkiem całkiem nawet może być pozdro
17 Abril 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
:mrgreen: :mrgreen:
7 Enero 2009
02.01.2009

Czy to jest prawda?

Bawimy się uczuciami innych

Nawet tych na których nam zależy


Udając, ze ich nawet nie zauważamy


Nie zważając na to czy ich ranimy


Nie obchodzą nas ich uczucia


Nie interesuje nas to co czują...


Dlaczego dopiero gdy odchodzą


Zdajemy sobie sprawę z tego,


Co w nich naprawdę kochamy...?
Lubisz to?
konto usunięte
Dlaczego dopiero gdy odchodzą Zdajemy sobie sprawę z tego, Co w nich naprawdę kochamy...?
7 Enero 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek
4 Enero 2009
konto usunięte
Bawimy się uczuciami innych Nawet tych na których nam zależy Udając, ze ich nawet nie zauważamy Nie zważając na to czy ich ranimy Nie obchodzą nas ich uczucia Nie interesuje nas to co czują...
2 Enero 2009

Czasem zadaje sobie pytania dotyczące mojej przeszlosci...  jednym z nich jest to :

Czy lepiej jest zyc w kłamstwie i kochać kogoś ponad życie a ta druga połówka ma jeszcze kogoś? czy moze

Postawić sprawe jasno, albo jestes ze mna albo z nia? i potem cierpiec..

Ja zrobilam to drugie, na poczatku myslałam że dobrze...że tak będzie lepiej dla mnie

bo co mnie teraz on obchodzi, zdradził...to przez niego...jego wina...niech cierpi

ale wszystko sie odwróciło...

zamiast jego bólu czuje swój...

Cierpie...

To juz prawie rok...

Ale on jest szczęśliwy i to mnie pociesza...

Teraz zastanawia mnie tylko jedno...co by było gdybym to wszystko zignorowała...?

Lubisz to?
konto usunięte
całkiem całkiem nawet może być pozdro
17 Abril 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
bo co mnie teraz on obchodzi, zdradził...to przez niego...jego wina...niech cierpi
7 Enero 2009
02.01.2009

Zazdrosc

Hey mam na imie Emi i mam problem na maxa:/ jest taki chlopak Amadeusz chodzilam z nim ale on ze mna zerwal a teraz jest cholernie o wszystko zazdorsny wczoraj poznalam takiego fajnego chlopaka ma na imie Norbert i jest piekny i zapytal mi sie czy sie z nim umowie i potem na gadu mialam pozdro dla niego a Amadeusz jest na mnie zly i jest zazdrosny i to na maxa a najgorsze jest to ze ja chyba nadal kocham Amadiego...a Norbi mi sie cholernie poodoba...co powinnam teraz zorbic??
Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
:nutki: :nutki: :nutki:
7 Enero 2009
konto usunięte
docenił jak stracił... tak to jest że ktoś zrywa ale potem i tak mu serce ściska że kiedyś to on całował dotykał obejmował, a teraz robi to ktoś inny ;/ skoro zerwał to stracił szanse... nie ma prawa sie obrażać! nie oglądaj sie za siebie, doceń co m
7 Enero 2009
Teraz wiem to nie było to
Nie jest mi już nawet żal
Twoich zdrad nie boję się
Teraz wiem...

Nie zobaczysz moich łez
Możesz robić to co chcesz
To już nie dotyczy mnie
[Teraz jest mi lżej]

Nie chcę słuchać Cię
W kłamstwach gubisz się już sam
Nie myśl sobie, że
Znowu nabrać się dam


Dobrze wiesz,
Byłeś dla mnie wszystkim
Przestań mówić: "To nie tak jak myślisz!"
Już nie łudzę się, że to ma sens
Nie oszukasz mnie

Dobrze wiesz,
Byłeś dla mnie wszystkim
Przestań mówić: "To nie tak jak myślisz!"
Już nie łudzę się, że to ma sens
Już nie oszukasz...mnie

Nie myśl, że zraniłeś mnie
Też nie zawsze byłam fair
Lepiej, że tak skończyło się
Teraz wiem...

Z Ciebie wyleczyłam się
Dobrze wiem już czego chcę
Myślałam, że miłość boli mniej
[Teraz jest mi lżej]

Nie mów do mnie nic
Nie chce dłużej słuchać Cię
W kłamstwa dalej brnij
Więcej nie dam nabrać się

Dobrze wiesz,
Byłeś dla mnie wszystkim
Przestań mówić: "To nie tak jak myślisz!"
Już nie łudzę się, że to ma sens
Nie oszukasz...mnie

Dobrze wiesz,
Byłeś dla mnie wszystkim
Przestań mówić: "To nie tak jak myślisz!"
Już nie łudzę się, że to ma sens
Już nie oszukasz...mnie

Dobrze wiesz,
Byłeś dla mnie wszystkim
Przestań mówić: "To nie tak jak myślisz!"
Już nie łudzę się, że to ma sens
Nie oszukasz...mnie

Dobrze wiesz,
Byłeś dla mnie wszystkim
Przestań mówić: "To nie tak jak myślisz!"
Już nie łudzę się, że to ma sens
Lubisz to?
konto usunięte
samotne serduszka ;D
10 Octubre 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
Dobrze wiesz, Byłeś dla mnie wszystkim Przestań mówić: "To nie tak jak myślisz!" Już nie łudzę się, że to ma sens Już nie oszukasz...mnie
7 Enero 2009
1 572 573 574 575 576 715