30.12.2008
Sens miłosci...
Wspominajac moje dawne marzenia,
zastanawiam sie nad sensem miłości.
Kocham ....tak bardzo.
Czy żałuję? Przecież nie potrafię.
Miłość sama w sobie jest darem.
Widzę ją w Twoich oczach,ustach i dłoniach.
Miłość nie znosi stagnacji,
ona musi się rozwijać.
Czemu zamykasz sie na nią,
czemu odrzucasz??
BOLI...
Moje marzenia legły w gruzach,
ale miłość została, ja jej nie zabije..
Przecież nie potrafie......
Lubisz to?