Sens miłosci... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

30.12.2008

Sens miłosci...

  Wspominajac moje dawne marzenia,

  zastanawiam sie nad sensem miłości.

  Kocham ....tak bardzo.

  Czy żałuję? Przecież nie potrafię.

  Miłość sama w sobie jest darem.

  Widzę ją w Twoich oczach,ustach i dłoniach.

  Miłość nie znosi stagnacji,

  ona musi się rozwijać.

  Czemu zamykasz sie na nią,

  czemu odrzucasz??

  BOLI...

  Moje marzenia legły w gruzach,

  ale miłość została, ja jej nie zabije..

    Przecież nie potrafie......

Lubisz to?