To Się Nazywa MIŁOŚĆ... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

To Się Nazywa MIŁOŚĆ...
Lubisz mnie?"

On powiedział "nie". <nie>

Myślisz ze jestem ładna? - zapytała.

Znowu powiedział "nie". <nie>

Zapytała wiec jeszcze raz:

" Jestem w twoim sercu?"

Powiedział "nie". <nie>

Na koniec się zapytała: "Jakbym

odeszła, to byś płakał za mn

Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie

lubię Cię, kocham Cię.<serce> Dla

mnie nie jesteś ładna, tylko

piękna.<laska> Nie jesteś w moim

sercu, jesteś moim sercem.

<serce>Nie płakałbym za Tobą, tylko

umarłbym z tęsknoty;(
Lubisz to?
konto usunięte
Umarłbym z tęsknoty... Szkoda że takie wyznania z ust facetów nie istnieją
30 Diciembre 2008