Dziewczyno, szukasz drugiej połówki??? - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Witam mam na imie Hubert i z checia poznałbym blizej dziewczyne w wieku 15-17lat (nie młodsza ale moze byc starsza:P)  z Rzeszowa (ostatecznie z okolicxD). Jak ktos zainteresowany to pisac priv ale najpierw ostrzegam!!! Przeczytajcie cokolwiek o mnie zeby później nie było:P Pzdr dla wszystkich klanowiczów i całuski dla dziewczyn:*:*:* xD
Lubisz to?
:zakochany::zakochany:
7 Marzo 2009