30.12.2008
Dziewczyno, szukasz drugiej połówki???
Witam mam na imie Hubert i z checia poznałbym blizej dziewczyne w wieku 15-17lat (nie młodsza ale moze byc starsza:P) z Rzeszowa (ostatecznie z okolicxD). Jak ktos zainteresowany to pisac priv ale najpierw ostrzegam!!! Przeczytajcie cokolwiek o mnie zeby później nie było:P Pzdr dla wszystkich klanowiczów i całuski dla dziewczyn:*:*:* xD
Lubisz to?
