Zazdrosc - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

02.01.2009

Zazdrosc

Hey mam na imie Emi i mam problem na maxa:/ jest taki chlopak Amadeusz chodzilam z nim ale on ze mna zerwal a teraz jest cholernie o wszystko zazdorsny wczoraj poznalam takiego fajnego chlopaka ma na imie Norbert i jest piekny i zapytal mi sie czy sie z nim umowie i potem na gadu mialam pozdro dla niego a Amadeusz jest na mnie zly i jest zazdrosny i to na maxa a najgorsze jest to ze ja chyba nadal kocham Amadiego...a Norbi mi sie cholernie poodoba...co powinnam teraz zorbic??
Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
:nutki: :nutki: :nutki:
7 Enero 2009
konto usunięte
docenił jak stracił... tak to jest że ktoś zrywa ale potem i tak mu serce ściska że kiedyś to on całował dotykał obejmował, a teraz robi to ktoś inny ;/ skoro zerwał to stracił szanse... nie ma prawa sie obrażać! nie oglądaj sie za siebie, doceń co m
7 Enero 2009