02.01.2009
Zazdrosc
Hey mam na imie Emi i mam problem na maxa:/ jest taki chlopak Amadeusz chodzilam z nim ale on ze mna zerwal a teraz jest cholernie o wszystko zazdorsny wczoraj poznalam takiego fajnego chlopaka ma na imie Norbert i jest piekny i zapytal mi sie czy sie z nim umowie i potem na gadu mialam pozdro dla niego a Amadeusz jest na mnie zly i jest zazdrosny i to na maxa a najgorsze jest to ze ja chyba nadal kocham Amadiego...a Norbi mi sie cholernie poodoba...co powinnam teraz zorbic??
Lubisz to?