02.01.2009
Happy New Year ;););)
Przyjemności w dotyku,
Słodkości w przełyku,
Szelestu w kieszeni,
I słońca promieni,
Oraz by Rok cały
Po prostu był wspaniały !
Wszystkim "Samotnym serduszką"
życze szczęśliwego Nowego RoQ
x**x**
Lubisz to?