Happy New Year ;););) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Przyjemności w dotyku,
Słodkości w przełyku,
Szelestu w kieszeni,
I słońca promieni,
Oraz by Rok cały
Po prostu był wspaniały !

Wszystkim "Samotnym serduszką"

życze szczęśliwego Nowego RoQ

x**x**

Lubisz to?
konto usunięte
:rock: :rower: :rock:
7 Enero 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek
4 Enero 2009
konto usunięte
taa.. Happy New Year... ;] heh..
2 Enero 2009