Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***


Miłość jest uczuciem, które żyje w naszych sercach. Miłość można porównać do czasu? - czas od zawsze był, jest i chociaż ciągle upływa, to nigdy go nie zabraknie, a mimo tego, zawsze chcielibyśmy mieć go więcej. Miłość można też porównać do gruszki? - każdy z nas wie co to jest gruszka i każdy z nas przynajmniej raz w życiu widział, dotknął i zjadł gruszkę? - ale czy ktokolwiek z Was potrafi opisać jej kształt, albo smak? Miłość jest czymś, czego każdy z nas doświadcza, choć niektórzy tego nie dostrzegają?, nie doceniają?, nie potrafią odwzajemnić.

Wiele osób myli miłość z pożądaniem. Czym więc jest miłość? Jak rozpoznać, że to, czego doświadczamy jest właśnie miłością? Miłość jest wtedy, gdy dwoje ludzi potrafi się doskonale zrozumieć nie wypowiedziawszy ani jednego słowa. Miłość jest wtedy, gdy wiemy, że w drugiej osobie jest nasze schronienie. Miłość jest wtedy, gdy chcemy całym sobą żyć dla drugiej osoby. Miłość jest wtedy, kiedy wzajemne relacje między dwojgiem ludzi opierają się na zrozumieniu, na zaufaniu, na cierpliwości? Miłość jest potężna, ale powinna być też wyrozumiała i powinna umieć wybaczać.

Kasieńko - przepraszam za wszystkie moje błędy, za wszystkie zaniedbania?, ale najbardziej przepraszam za to, że czasami zapominam, czym jest miłość. A miłość przecież jest w nas! To ty jesteś moją miłością, to przecież Ty zamieszkałaś w moim sercu? to Ty masz w nim swoje schronienie! Kocham Cię Kruszynko!

Ja? Ty? MY - zawsze, na zawsze?







"Wiersz do Miłości"

Przyjdę ogrzać serce miłości
Którą spotkam a o
której jeszcze nie wiem, jak

Ona zbliży się do mnie
Abym ją spostrzegł da jakiś
Sygnał że to właśnie Ona!
Wtedy ogrzeje jej serce mocno
I sprawię by była szczęsliwa!




Lubisz to?
Przyjdę ogrzać serce miłości Którą spotkam a o której jeszcze nie wiem :zakochany:
9 Enero 2009
konto usunięte
Przyjdę ogrzać serce miłości Którą spotkam a o której jeszcze nie wiem, jak Ona zbliży się do mnie Abym ją spostrzegł da jakiś Sygnał że to właśnie Ona! Wtedy ogrzeje jej serce mocno I sprawię by była szczęsliwa!
7 Enero 2009
konto usunięte
****Dla wszystkich samotnych serduszek...:***:))
7 Enero 2009
05.01.2009

........

KażDYy PowiNienn Byćć KoChanYY.. Bo CzŁowieK Jest SmuTny JAk KocHa a Nie JesT KocccHanYY
Lubisz to?
Nie wiem czy to miało sie ryomwac bo jak miło to nie za dobrze wyszło... No ale masz racje
9 Enero 2009
konto usunięte
KażDYy PowiNienn Byćć KoChanYY.. Bo CzŁowieK Jest SmuTny JAk KocHa a Nie JesT KocccHanYY
7 Enero 2009
konto usunięte
Zgadzam się z tym...
5 Enero 2009
04.01.2009

Miłość!

Miłość To dla mnie szczęście które iskrzy .. noo jak ktoś jest kochany , jest szczęśliwy..

Wy też możecie pisać czym Dla was jest miłość..

Lubisz to?
konto usunięte
całkiem całkiem nawet może być pozdro
17 Abril 2009
konto usunięte
KażDYy PowiNienn Byćć KoChanYY.. Bo CzŁowieK Jest SmuTny JAk KocHa a Nie JesT KocccHanYY
7 Enero 2009
konto usunięte
****Miłość?? hmm jest to coś pięknego...:)) tylko czasem za bardzo rani :(**
5 Enero 2009
04.01.2009

Lafee- wer bin ich



Lafee- Wer bin ich

Nie mogę spać
Moja głowa jest Tobą całkowicie wypełniona
Nie ma księżyca dla nas
Noc jest czarna
I marzysz obok mnie

Nie dostaje twego spojrzenia
Boje się, dopóki odczuwam Twój brak
Nie chcę marzyć
To może być takie piękne
Jak ten jeden moment

Czym mam na Ciebie zasłużyć
Rzeczywiście jestem Ciebie warta

Kim ja jestem?
Że właśnie ja jestem w Twoim s
ercu - dlaczego?
Kim ja jestem?
Że właśnie ja jestem tą jedyną, którą kochasz - dlaczego?
Mam prawo tutaj obok Ciebie być
Dlaczego mnie chcesz?

Byłam przed Tobą każdego dnia zbyt długo
A teraz przeżywam każdą sekundę - z tobą
We mnie jest tysiąc słońc
Modle się, żeby nigdy
nie utonąć bez Ciebie

Czym mam na Ciebie zasłużyć?
Rzeczywiście jestem Ciebie warta?

Kim ja jestem?
Że właśnie ja jestem w Twoim sercu - dlaczego?
Kim ja jestem?
Że właśnie ja jestem tą jedyną, którą kochasz - dlaczego?
Mam prawo tutaj obok Ciebie być
Dlaczego mnie chcesz?

Dlaczego jestem ta jedyną?
Dlaczego mówisz do mnie
Kocham Cię?

Dlaczego jestem ta jedyną?
Dlaczego jestem ta jedyną?
Dlaczego jestem ta jedyną?
Dlaczego kochasz mnie?
Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
Kim ja jestem? Że właśnie ja jestem w Twoim sercu - dlaczego?
7 Enero 2009
konto usunięte
Śliczna piosenka:) Podoba mi się zarówno tekst oryginalny,jak i tłumaczenie polskie:)
4 Enero 2009
04.01.2009

Fajny klanik.

.^ Widze, że dużo osób jest samotnych.:(
Tak nie powinno być.!
Każdy człowiek zasługuje na swoją drugą półówke.!
Ale co zrobić.!
Są tacy i tacy ludzie.!
Pozdrawiam założycielaa;*
Lubisz to?
konto usunięte
całkiem całkiem nawet może być pozdro
17 Abril 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
właśnie po to ma sie przyjaciół ;)
7 Enero 2009
04.01.2009

by Aduśśś

Kto chce, bym go kochała, nie może być nigdy ponury
i musi potrafić mnie unieść na ręku wysoko do góry.
Kto chce, bym go kochała, musi umieć siedzieć na ławce
i przyglądać się bacznie robakom i każdej najmniejszej trawce.

I musi też umieć ziewać, kiedy pogrzeb przechodzi ulicą,
gdy na procesjach tłumy pobożne idą i krzyczą.
Lecz musi być za to wzruszony, gdy na przykład kukułka
kuka lub gdy dzięcioł kuje zawzięcie w srebrzystą powłokę buka.

Musi umieć pieska pogłaskać i mnie musi umieć pieścić,
i śmiać się, i na dnie siebie żyć słodkim snem bez treści,
i nie wiedzieć nic, jak ja nic nie wiem, i milczeć w rozkosznej ciemności,
i byc daleki od dobra i równie daleki od złości.


[*]

Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
Musi umieć pieska pogłaskać i mnie musi umieć pieścić, i śmiać się, i na dnie siebie żyć słodkim snem bez treści,
7 Enero 2009
konto usunięte
byc daleki od dobra i równie daleki od złości
6 Enero 2009
04.01.2009

Codzienność

Czym dzisiaj jestem?...chyba tylko cieniem,

Czym chciałbym być?...najwiekszym pragnieniem.

Czym wczoraj byłem?...snem już zapomnianym.

A jutro będę...istnieniem przegranym...

Co teraz robię?...odcinam się od rzeczywistości,

Która jest pełna...upadków i przykrości.

Co teraz robię?...zamykam wszystkie uczucia

W ciemnym pokoju z drzwiami bez klucza...

Co teraz robię?...usta swoje sznuruję,

Byś już nie usłyszała,
co do Ciebie czuję.

Co teraz robię...

Podlewam codzień nadzieją kwiatek,

Lecz spadł na ziemie kolejny płatek...

Brak mu słońca i brak mu tlenu,

Już nie ma sił by rosnąć w cieniu...

Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
Brak mu słońca i brak mu tlenu, Już nie ma sił by rosnąć w cieniu...
7 Enero 2009
konto usunięte
Co teraz robię?...odcinam się od rzeczywistości, Która jest pełna...upadków i przykrości. Co teraz robię?...zamykam wszystkie uczucia W ciemnym pokoju z drzwiami bez klucza...
4 Enero 2009

Wszystko się może zdarzyć,
Gdy głowa pełna marzeń,
Gdy tylko czegoś pragniesz,
Gdy bardzo chcesz ..


Wszystko się może zdarzyć,
Gdy serce pełne wiary
Gdy tylko czegoś pragniesz,
Gdy bardzo chcesz ..


Wszystko może zdarzyć się..

Lubisz to?
konto usunięte
całkiem całkiem nawet może być pozdro
17 Abril 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
Wszystko może zdarzyć się..
7 Enero 2009


"Nic dwa razy"

Nic dwa razy sie nie zdarza
I nie zdarzy. Z tej przyczyny
Zrodzilismy sie bez wprawy
I pomrzemy bez rutyny.

Choćbyśmy uczniami byli
Najlepszymi w szkole świata,
Nie bedziemy repetować
Żadnej zimy ani lata.

Żaden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

Wczoraj, kiedy twoje imię
Ktos wymówił przy mnie głośno,
Tak mi było, jakby róża
Przez otwarte wpadła okno.

Dziś, kiedy jesteśmy razem,
Odwróciłam twarz ku ścianie.
Róża? Jak wygląda róża?
Czy to kwiat? A może kamień?

Czemu ty sie, zła godzino,
Z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś- a więc musisz minąć.
Miniesz- a więc to jest piękne.

Uśmiechnięci, wpółobjęci,
Spróbujemy szukać zgody,
Choć różnimy sie od siebie,
Jak dwie krople czystej wody
.

Lubisz to?
konto usunięte
całkiem całkiem nawet może być pozdro
17 Abril 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
Uśmiechnięci, wpółobjęci, Spróbujemy szukać zgody, Choć różnimy sie od siebie, Jak dwie krople czystej wody.
7 Enero 2009
Miłość ?! - stan psychiczny graniczący z obłędem. Objawia się przyspieszonym tętnem, podwyższeniem ciśnienia i wysypką w okolicach uszu. U kobiet obserwuje się zanik funkcji mózgowia, natomiast u mężczyzn aparat myślący zmienia położenie na sam dźwięk owego słowa. Blondynki nierzadko reagują na takie wyznanie rechotem, rudym robi się gorąco, a brunetki ustalają termin ślubu. Często miłości towarzyszy przyspieszone wydzielanie budyniu z nosa, co może doprowadzić do skurczów mięśni gładkich i zwyrodnienia twarzy. Najlepszym lekiem na miłość jest zjedzenie porządnej porcji barszczyku (broń Boże białego!) Jednym z synonimów miłości jest Stalin. Ludzie pod wpływem miłości zachowują się jak pod wpływem narkotyków, tzn. miłość prowadzi do obłędu. Czasami potrafimy z miłości zabić bliskie nam osoby - zagłaskać je na śmierć (Co wyjaśnia dlaczego Hitler mordował żydów). Możliwe jest także samobójstwo z powodu niespełnionej miłości, co tak naprawdę ma na celu zmuszenie osoby nie kochającej do opieki nad osobą kochającą, a nie odebranie sobie życia. Może też być taka sytuacja, że się zakochujesz wszyscy mówią, że on/ona w Tobie też a tu on/ona znajduje sobie dziewczynę/chłopaka. A ty zostajesz sama/sam ze sobą i tylko wdychasz do Jego/Jej zdjęcia. Istnieje również alternatywna forma miłości czyli rozumienie przez słowa I Love Tou - czyt. "i lof ju" dawanie dupy. Przypadek ten zazwyczaj tyczy się lachonów..
Lubisz to?
konto usunięte
całkiem całkiem nawet może być pozdro
17 Abril 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
Objawia się przyspieszonym tętnem
7 Enero 2009
1 570 571 572 573 574 715