Czy to jest prawda? - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

02.01.2009

Czy to jest prawda?

Bawimy się uczuciami innych

Nawet tych na których nam zależy


Udając, ze ich nawet nie zauważamy


Nie zważając na to czy ich ranimy


Nie obchodzą nas ich uczucia


Nie interesuje nas to co czują...


Dlaczego dopiero gdy odchodzą


Zdajemy sobie sprawę z tego,


Co w nich naprawdę kochamy...?
Lubisz to?
konto usunięte
Dlaczego dopiero gdy odchodzą Zdajemy sobie sprawę z tego, Co w nich naprawdę kochamy...?
7 Enero 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek
4 Enero 2009
konto usunięte
Bawimy się uczuciami innych Nawet tych na których nam zależy Udając, ze ich nawet nie zauważamy Nie zważając na to czy ich ranimy Nie obchodzą nas ich uczucia Nie interesuje nas to co czują...
2 Enero 2009