04.01.2009
Codzienność
Czym dzisiaj jestem?...chyba tylko cieniem,
Czym chciałbym być?...najwiekszym pragnieniem.
Czym wczoraj byłem?...snem już zapomnianym.
A jutro będę...istnieniem przegranym...
Co teraz robię?...odcinam się od rzeczywistości,
Która jest pełna...upadków i przykrości.
Co teraz robię?...zamykam wszystkie uczucia
W ciemnym pokoju z drzwiami bez klucza...
Co teraz robię?...usta swoje sznuruję,
Byś już nie usłyszała,co do Ciebie czuję.
Co teraz robię...
Podlewam codzień nadzieją kwiatek,
Lecz spadł na ziemie kolejny płatek...
Brak mu słońca i brak mu tlenu,
Już nie ma sił by rosnąć w cieniu...
Lubisz to?