04.01.2009
Fajny klanik.
.^ Widze, że dużo osób jest samotnych.:(
Tak nie powinno być.!
Każdy człowiek zasługuje na swoją drugą półówke.!
Ale co zrobić.!
Są tacy i tacy ludzie.!
Pozdrawiam założycielaa;*
Tak nie powinno być.!
Każdy człowiek zasługuje na swoją drugą półówke.!
Ale co zrobić.!
Są tacy i tacy ludzie.!
Pozdrawiam założycielaa;*
Lubisz to?