Fajny klanik. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

04.01.2009

Fajny klanik.

.^ Widze, że dużo osób jest samotnych.:(
Tak nie powinno być.!
Każdy człowiek zasługuje na swoją drugą półówke.!
Ale co zrobić.!
Są tacy i tacy ludzie.!
Pozdrawiam założycielaa;*
Lubisz to?
konto usunięte
całkiem całkiem nawet może być pozdro
17 Abril 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
właśnie po to ma sie przyjaciół ;)
7 Enero 2009