03.01.2009
co to jest miłość?! ;D
Miłość ?! - stan psychiczny graniczący z obłędem. Objawia się przyspieszonym tętnem, podwyższeniem ciśnienia i wysypką w okolicach uszu. U kobiet obserwuje się zanik funkcji mózgowia, natomiast u mężczyzn aparat myślący zmienia położenie na sam dźwięk owego słowa. Blondynki nierzadko reagują na takie wyznanie rechotem, rudym robi się gorąco, a brunetki ustalają termin ślubu. Często miłości towarzyszy przyspieszone wydzielanie budyniu z nosa, co może doprowadzić do skurczów mięśni gładkich i zwyrodnienia twarzy. Najlepszym lekiem na miłość jest zjedzenie porządnej porcji barszczyku (broń Boże białego!) Jednym z synonimów miłości jest Stalin. Ludzie pod wpływem miłości zachowują się jak pod wpływem narkotyków, tzn. miłość prowadzi do obłędu. Czasami potrafimy z miłości zabić bliskie nam osoby - zagłaskać je na śmierć (Co wyjaśnia dlaczego Hitler mordował żydów). Możliwe jest także samobójstwo z powodu niespełnionej miłości, co tak naprawdę ma na celu zmuszenie osoby nie kochającej do opieki nad osobą kochającą, a nie odebranie sobie życia. Może też być taka sytuacja, że się zakochujesz wszyscy mówią, że on/ona w Tobie też a tu on/ona znajduje sobie dziewczynę/chłopaka. A ty zostajesz sama/sam ze sobą i tylko wdychasz do Jego/Jej zdjęcia. Istnieje również alternatywna forma miłości czyli rozumienie przez słowa I Love Tou - czyt. "i lof ju" dawanie dupy. Przypadek ten zazwyczaj tyczy się lachonów..
Lubisz to?