04.01.2009
Miłość!
Miłość To dla mnie szczęście które iskrzy .. noo jak ktoś jest kochany , jest szczęśliwy..
Wy też możecie pisać czym Dla was jest miłość..
Wy też możecie pisać czym Dla was jest miłość..
Lubisz to?