Miłość! - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

04.01.2009

Miłość!

Miłość To dla mnie szczęście które iskrzy .. noo jak ktoś jest kochany , jest szczęśliwy..

Wy też możecie pisać czym Dla was jest miłość..

Lubisz to?
konto usunięte
całkiem całkiem nawet może być pozdro
17 Abril 2009
konto usunięte
KażDYy PowiNienn Byćć KoChanYY.. Bo CzŁowieK Jest SmuTny JAk KocHa a Nie JesT KocccHanYY
7 Enero 2009
konto usunięte
****Miłość?? hmm jest to coś pięknego...:)) tylko czasem za bardzo rani :(**
5 Enero 2009