Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

08.05.2012

: (((((((

Hej dziewczyny, mam duży problem ... a mianowicie taki. Moja koleżanka jest z chłopakiem ok. 8 miesiency ale ten zachowuję się jak dziecko, m.in. śmieje się z byle czego, popisuje się itp. Ona ciągle jest smutna, żali się nie już nie wiem co mam robi i jak w tej sprawie jej pomóc. Np. dzisiaj siedziałyśm,y w szkole na parapetach a ten ją prosto w twarz udeżył z bluzy co bardzo ją bolało ponieważ dostała z zamka ... dodam "ŚMIAŁ SIĘ"

proszę pomóżcie ! z Góry dziękuje ; *** 

Lubisz to?
zgadzam sie z przedmowcami :)
10 Mayo 2012
konto usunięte
Najwidoczniej ten chłopak nie jest jej wart. Niech sobie z nim odpusci,chyba że z jego strony to tylko taka przykrywka przy kumplach i wgl,a tak naprawdę kocha ją i zależy mu na niej. różne są przypadki,niech lepiej pogadają sami na osobnosci o tym.
9 Mayo 2012
Tak zgadzam się z resztą , powinnas namowic kumpele na szczera rozmowe z chlopakiem niech mu powie ze jest dziecinny i juz tego nie wytrzyma , niecz postawi mu warunki , po prostu musi się zmienic.
9 Mayo 2012
08.05.2012

Polska;//

Czy MY zawsze musimy zrobić z siebie posmiewisko.???     

''koko koko euro spoko''


co za, że tak powiem '''idioci''' to wmyślili;//
Lubisz to?
konto usunięte
Klopsik33 ma rację --,-
10 Mayo 2012
Beznadzieja i jeszcze te baby co to spiewaja .. nie mogły by sie inaczej ubrac !
9 Mayo 2012
konto usunięte
Bardzo wesoła piosenka.
9 Mayo 2012
07.05.2012

siemka .; *

Hey jestem Magdaa jestem tu nowa mam 15lat .;d . . interesuje sie sportem gram w koszykówke oraz unihokeja .; * <3 muzyka rap reagge i hip hop .;d z charakteru jestem miła , kochana , dowcipna , pomoca, .;d no i niewiem co jeszcze wam powiedzieć .;d .;d ogólnie o zyciu mysle że Rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać ♥
Lubisz to?
Hejoo :D
9 Mayo 2012
laskaaa już Cię lubię choć Cię nie znam;pp ale te ostatnie słowa dały mi dużo do zrozumienia;** Grubsooon;***** rządzi
7 Mayo 2012
konto usunięte
hip hop to kultura, rap to muzyka ; ).. cześć ; )
7 Mayo 2012
chetnie poznam miła pania ;) jakies chetne?;>:*
Lubisz to?
konto usunięte
szkoda ze nic z tego nie wszyło;)
10 Mayo 2012
jestes samotna pisz

Lubisz to?

 Heei <3 

Jestem tu nowaa :)

hmm coś o sobie.. 
Na imoinko mam Ankaa :) 14 latek 
Pewnie jestescie tu wszyscy starsi ode mnie ale co taam .. 

Hehe mam nadzieje ze mnie polubicieee :) 


Lubisz to?
konto usunięte
hej,hej ^^
9 Mayo 2012
konto usunięte
klaudia jestem:p
8 Mayo 2012
ja już lubię ;)
8 Mayo 2012
07.05.2012

Klaaudiusiaaaaaa

Co robicie w wolnym czasie??
GDzie  spędzacie ??
Oraz z kim??


Wiem,że nadejdzie ten dzień w ktorym spełni sie moj sen:)

Lubisz to?
konto usunięte
Zastanawiam się nad swoim dalszym życiem :P hee
9 Mayo 2012
Internet tv lub fajna ksiazka :D
9 Mayo 2012
konto usunięte
rower,książka lub filmy oglądam :P
9 Mayo 2012
04.05.2012

Problem..:(

CZEŚĆ SŁUCHAJCIE MAM PROBLEM POMÓŻCIE...!!
Od ok. pół roku jestem sama...
niedawno zaczął do mnie pisac mój były ktory ma dziewczyne...
Na poczatku spotykalismy sie jak kumple... później wszystko pociągnęło się troche dalej.. bo zdradził ją ze mną... zachowywaliśym się jak para... on mnie przytulał całował trzymał za rękę... on wkoncu pisal mi sms raz ze mnie kocha drugi raz ze musi to zakonczyc bo tak nie ptorafi az wkoncu ja to zakonczylam... pare tygodni temu ona zaczal znowu do mnie pisac ale tym razem tylko rozmawialismy... ale traktowałam go jak przyjaciela... ufałam mu i wiedziałam że moge na niego zawsze liczyc... az pewnego dnia rano wchodze na gadu a on do mnie z wiadomoscia ze fajnie ze ja sie smieje z niego i jego dziewczyny jak ich widze na Blachowni... i ze teraz juz nie chce mnie znac i wql ja go pol dni przekonywałam jak kretynka ze ja sie z niego nigdy nie smialam bo sie nigdy nie smialam pol dnia plakalam... az wkoncu sie wkurzylam i napisalam ze mam go dosc jak mi nie wierzy i wql. a on do mnie z wiadomoscia ze nareszcie... ze nie mial innego sposobu zebym ja do niego nie pisala i wql... po tej wiadomosci czułam sie tak upokorzona ... ze ja jak kretynka sie tlumaczylam z czegos czego nie zrobilam a on tak mnie potraktował... opowiedziałam wszystko przyjaciolce... a ona za moją zgodą napisała mu wszystko co myśli ze jakby kochał tą swoją dziewczyne to by jej nigdy ze mna nie zdradzil i poprostu wstawila sie za mna... to wszystko stalo się wczoraj... ja dzisiaj wchodze na gadu i dostaje wiadomosc od jego dziewczyny "STRACIŁAM DO CIEBIE CAŁY SZCUNEK !! jestes dla mnie nikim " ona jak zawsze miala opis do niego nie ma zadnego... a on ma w opisie smutne buzki i jak na FB miał oznaczonego z kim jest w zwiazku to teraz ma ze jest w zwiazkuu ale nie pisze z kim... pomóżcie bo po części mam akies wyrzuty sumienia ale no przeciez nie ja jej powiedzialam o tym ze ja zdradzil tylko on i nie ja mu się pchałam do buzi..:( 
Lubisz to?
jezeli moge się wtrącić to moje zdanie jest takie iż nie wiem dlaczego wdałaś się w dyskusje z nim jeżeli od początku grał nie fair co do ciebie i co do tej innej dziewczyny z którą rzekomo jest w `związku` jezeli tak to moge nazwac.. Chlopak zachowa
5 Mayo 2012
konto usunięte
Mirabela50:Moze i naiwna,każdy na jakiś sposob jest naiwny.Ale kocha.A,że on to tylko wykorzystał bo jest zwykłym palantem.Nie wiedziała o tym.
5 Mayo 2012
konto usunięte
pittsoon93:Była z nim wcześniej i uległa mu tak bywa.Ale nie można tego w ten sposob oceniąc.Zastanów sie:)
5 Mayo 2012
04.05.2012

rower

Lubicie jeździć na rowerze?

Czemu tak? Czemu nie?
Jaki jest Wasz rower? Górski? może bmx? 

Lubisz to?
konto usunięte
uwielbiam :D
8 Mayo 2012
konto usunięte
lubię mam górski;D
7 Mayo 2012
dzięki ale poradzę sobie :D
6 Mayo 2012
03.05.2012

ZYCIE

Bardzo smutne jest zycie w samotnosci, milo by bylo kogos poznac, do kogos sie przytulic. Jesli Ty tez jestes samotna to serdecznie zapraszam
Lubisz to?
a tak poważniej oczywiście życie z świadomościa ''jestem sam'' jest okrutne i bezsensu, ale co zrobić, nie każdy ma to szczęście. Wiadomo jak to jest i bardzo wspłółczuje innym samotnym.
3 Mayo 2012
szwagier ze mna sie k**a nie napijesz?
3 Mayo 2012
Taaaa,tyle,ze co niektorzy rozumieja to inaczej.
3 Mayo 2012
1 143 144 145 146 147 715