Problem..:( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

04.05.2012

Problem..:(

CZEŚĆ SŁUCHAJCIE MAM PROBLEM POMÓŻCIE...!!
Od ok. pół roku jestem sama...
niedawno zaczął do mnie pisac mój były ktory ma dziewczyne...
Na poczatku spotykalismy sie jak kumple... później wszystko pociągnęło się troche dalej.. bo zdradził ją ze mną... zachowywaliśym się jak para... on mnie przytulał całował trzymał za rękę... on wkoncu pisal mi sms raz ze mnie kocha drugi raz ze musi to zakonczyc bo tak nie ptorafi az wkoncu ja to zakonczylam... pare tygodni temu ona zaczal znowu do mnie pisac ale tym razem tylko rozmawialismy... ale traktowałam go jak przyjaciela... ufałam mu i wiedziałam że moge na niego zawsze liczyc... az pewnego dnia rano wchodze na gadu a on do mnie z wiadomoscia ze fajnie ze ja sie smieje z niego i jego dziewczyny jak ich widze na Blachowni... i ze teraz juz nie chce mnie znac i wql ja go pol dni przekonywałam jak kretynka ze ja sie z niego nigdy nie smialam bo sie nigdy nie smialam pol dnia plakalam... az wkoncu sie wkurzylam i napisalam ze mam go dosc jak mi nie wierzy i wql. a on do mnie z wiadomoscia ze nareszcie... ze nie mial innego sposobu zebym ja do niego nie pisala i wql... po tej wiadomosci czułam sie tak upokorzona ... ze ja jak kretynka sie tlumaczylam z czegos czego nie zrobilam a on tak mnie potraktował... opowiedziałam wszystko przyjaciolce... a ona za moją zgodą napisała mu wszystko co myśli ze jakby kochał tą swoją dziewczyne to by jej nigdy ze mna nie zdradzil i poprostu wstawila sie za mna... to wszystko stalo się wczoraj... ja dzisiaj wchodze na gadu i dostaje wiadomosc od jego dziewczyny "STRACIŁAM DO CIEBIE CAŁY SZCUNEK !! jestes dla mnie nikim " ona jak zawsze miala opis do niego nie ma zadnego... a on ma w opisie smutne buzki i jak na FB miał oznaczonego z kim jest w zwiazku to teraz ma ze jest w zwiazkuu ale nie pisze z kim... pomóżcie bo po części mam akies wyrzuty sumienia ale no przeciez nie ja jej powiedzialam o tym ze ja zdradzil tylko on i nie ja mu się pchałam do buzi..:( 
Lubisz to?
jezeli moge się wtrącić to moje zdanie jest takie iż nie wiem dlaczego wdałaś się w dyskusje z nim jeżeli od początku grał nie fair co do ciebie i co do tej innej dziewczyny z którą rzekomo jest w `związku` jezeli tak to moge nazwac.. Chlopak zachowa
5 Mayo 2012
konto usunięte
Mirabela50:Moze i naiwna,każdy na jakiś sposob jest naiwny.Ale kocha.A,że on to tylko wykorzystał bo jest zwykłym palantem.Nie wiedziała o tym.
5 Mayo 2012
konto usunięte
pittsoon93:Była z nim wcześniej i uległa mu tak bywa.Ale nie można tego w ten sposob oceniąc.Zastanów sie:)
5 Mayo 2012