Polska;// - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

08.05.2012

Polska;//

Czy MY zawsze musimy zrobić z siebie posmiewisko.???     

''koko koko euro spoko''


co za, że tak powiem '''idioci''' to wmyślili;//
Lubisz to?
konto usunięte
Klopsik33 ma rację --,-
10 Mayo 2012
Beznadzieja i jeszcze te baby co to spiewaja .. nie mogły by sie inaczej ubrac !
9 Mayo 2012
konto usunięte
Bardzo wesoła piosenka.
9 Mayo 2012